Centre of English Studies (CES)

İngiltere / Harrogate / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Butik Otel /

Centre of English Studies (CES), 1979’dan bu yana dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerine kaliteli ve kusursuz hizmet vermeyi sürdürmektedir. Bir çok farklı şehirde şubesi olan okulun tecrübeli ve sıcakkanlı eğitmenleri sayesinde eğlenceli hale gelen eğitim sürecinin sonunda öğrencilerin şehirden memnun ayrılmaları sağlanmaktadır.

2007 yılında CES’e “Avrupa Yıldız İngilizce Dil Okulu” ödülü verilmiş olup 2011 yılına dek her yıl aday gösterilmiştir. 

Tüm öğretmenleri Trinity TESOL veya Cambridge CELTA yeterlilik belgesine sahiptir. Pek çoğu da EFL öğretim diploması ve derecesine sahiptir. 

Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

Sınav Hazırlık Kursları : IELTS, Cambridge

İş İngilizcesi

Birebir Kurslar

Özel Grup Kursları

Öğretmen Kurslarıİmkanlar

Şehrin kalbinde yer alan küçük ve dost canlısı okulda öğrenciler için mükemmel öğrenme olanakları mevcuttur. Bünyelerinde maksimum 9, ortalama 6 kişilik aydınlık ve modern sınıflar, çalışma merkezi, konforlu ortak alan, film odası, oyun odası, kütüphane, bilgisayar laboratuarı, ücretsiz internet erişimi ve kafeterya vardır. 


Sosyal İmkanlar

Okul öğrencilerini sosyalleştirmek adına barbekü ve pub geceleri gibi çeşitli aktiviteler, şehri tanımaları adına müze ve sanat galerisi gezileri, farklı yerler keşfetmeleri için ilgi çekici kasabalara ve Birleşik Krallığın diğer şehirlerine geziler düzenlemektedir. Bunlarla birlikte Dünyaca ünlü Betty’s Tea Room’un yanı başında olan okulda öğrenciler boş vakitlerini çeşitli restoran ve kafelere giderek, arkadaşlarıyla farklı aktivitelere katılarak geçirebilmektedir. 


Konaklama

Okul kendilerini tercih eden öğrencilerine aile yanında konaklama ya da otel/misafirhane seçeneklerini sunmaktadır.


Centre of English Studies (CES) Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita