CDC - Carl Duisberg Centrum

Almanya / Radolfzell / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
17 24 Hafta almanca Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 17
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili almanca
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

Carl Duisberg Centrum 50 yıllık deneyimiyle uluslararası Almanca dil eğitimi alanında öncülük yapmaktadır. CDC carl Duisberg Okulunun Almanya’da Berlin, Münih, Köln, Radolfzell ve Bodensee’de şubeleri bulunur.

Sunulan Programlar

Yoğun Almanca Kursu
Almanca Crash Kursu,
Birebir Almanca Kursu
Telc ve TestDaF Sınava Hazırlık Kursu
Üniversite için Almanca Eğitim Kursu
Studiencolleg Bayern Hazırlık Kursu
Üniversiteye hazırlık Almanca Kursu


İmkanlar

Carl Duisberg Centrumun merkezi olan Carl Duisberg Radolfzell  en küçük şubesidir. Tarihi bir binada hizmet veren okul Isviçre ‘nin yakınında Radolfzell şehrindedir.

Radolfzell’in harika güzellikte bir eski yerleşim merkezi bulunmaktadır.  Dar sokakları, sahip olduğu harika alışveriş olanakları vardır. Centrum Radolfzell tüm yabancı dillerde eğitim fırsatları sunmaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla istediğiniz yere kolayca ulaşım imkanı vardır. Carl Duisberg Radolfzell okulu tam donanımlı 8 modern derslik,  bir medya merkezi ve kafeterya, öğrenci salonu,bilgisayar odası,kablosuz internet  gibi olanaklara sahiptir.


Sosyal İmkanlar

Okulda çeşitli aktiviteler de sunulmaktadır. Şehir turları,kültürel ve sosyal aktiviteler,sportif aktiviteler,eğlence odaklı aktiviteler.


Konaklama

Carl Dusberg Centrum’da öğrenim gören öğrencilere aile yanında konaklama,öğrenci yurdunda konaklama,öğrenci evleri gibi alternatifler sunar.Öğrenciler isreğe bağlı olarak bunlardan birini seçme şansına sahiptir.


CDC - Carl Duisberg Centrum Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita