CDC - Carl Duisberg Centrum

Almanya / Münih / Merkeze Uzaklık 7 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
17 24 Hafta almanca Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 17
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili almanca
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

CARL DUISBERG CENTRUM okullar zinciri 1962 yılında kurulmuştur. Alman ‘ya Köln merkezli olan okulun Berlin, Münih, Dortmund, Hannover, Mannheim, Saarbrücken, Radolfzell ve Bodemsee şehirlerinde şubeleri bulunmaktadır. Carl Duisberg uluslararası eğitim ve beceri alanında yüksek kaliteli, hissedarı kar amacı gütmeyen Carl Duisberg Uluslararası Eğitim ve İşbirliği Vakfı'dır. arl Duisberg Centren, 50 yıldan uzun süredir devam eden eğitim programları ve eğitim yöntemlerinin kalitesi için en yüksek standartları belirlemiştir. Şirket, bağımsız bir kurum tarafından denetlenen bir kalite yönetim sistemine sahip ilk eğitim sağlayıcılarından biriydi.

Sunulan Programlar
Yoğun Almanca Kursu
Bireysel Kurslar
Hızlandırılmış Almanca Eğitimi
TestDaF Telc Sınava Hazırlık Kursları
Yoğun Almanca Kursu
Almanca Crash Kursu
Üniversiteler için  Almanca Eğitim Kursu
Studienkolleg  Bayern Hazırlık Kursu
Ünüversite Yerleştirme Kursu


İmkanlar

Carl Duisberg Centrumun Münih şubesinde ki okul şehrin batısında, şehir merkezinde Neuhausen semtinde yapılanmıştır. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşımı oldukça kolaydır.İngiliz bahçelerine ve Scwabing’e yürüme mesafesindedir. Münih’de ki kurs aynı zamanda kendine ait bir öğrenci misafirhanesine de sahiptir.10 tam donanımlı son model teknolojiyle donatılmış derslikleri vardır. Multi medya merkezi, öğrenci salonu, kablosuz internet, parti salonu, bilgisayar odası, kafeteryası, kütüphanesi ve bahçesi bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Okul; Öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirmek, Almanca dilini pekiştirmek amaçlı sosyal ve kültürel faaliyetler düzenlemektedir. Şehir turları, sportif aktiviteler, kültürel aktiviteler, eğlence odaklı aktiviteler gibi öğrencinin isteğine göre birçok aktivite sunmaktadır.


Konaklama

Carl Deusberg Centrum öğrencilerine bir çok konaklama seçenekleri de sunmaktadır.İsteğe göre okula ait misafirhanede,apartman dairesinde,otelde,öğrenci yurtlarında,aile yanında,öğrenci evi  gibi alternatiflerden birini seçebilir.


CDC - Carl Duisberg Centrum Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita