Campus International de Cannes

Fransa / Cannes / Merkeze Uzaklık 4 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta fransizca Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili fransizca
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Campus International 1931 yılında şair Paul Valery tarafından  kurulan  bağımsız bir Fransız dil okuludur. Başlangıçtan mükemmellik düzeyine kadar tüm seviyelerde akademik kurslar sunmaktadır. Yükseköğretim için özel kurum Fransa Eğitim Bakanlığı tarafından resmen tanımlanmıştır. Öğrenci sorgulamasını ve küresel bir bakış açısını vurgulayarak öğrencileri küresel vatandaşlar olmaya hazırlayan bir dil okuludur. Tüm yıl boyunca Fransızca dil ve medeniyet eğitimi vermektedir.

Sunulan Programlar
Standart Fransızca Kursu
Standart Fransızca Kursu Plus
Yoğun Fransızca Kursu
Yoğun Fransızca Kursu Plus
Premium Fransızca Kursu
DELF / DALF Sınavlarına Hazırlık Kursları
Birleştirilmiş Fransızca Kursu
Fransızca + Futbol Kursu
Flash Fransızca Kursu
Workshop
Birebir Fransızca Kursu
Telaffuzu Düzeltme Kursu
Akşam Dersleri
Work & Study


İmkanlar


Campus International- Cannes, Fransa’nın Cannes  şehrinde  sahilde kurulmuştur. Şehir merkezine yürüyüş mesafesindedir. Halk plajı hemen kampüsün önündedir. Öğrenci yurdu kampüsün içinde yer almaktadır. Tam donanımlı, modern öğrenim meteryalleriyle donatılmış 24 sınıfda kaliteli Fransızca dil eğitimi verilmektedir. Kampüste, Görsel / işitsel malzeme ile donatılmış 24 derslik,113 öğrenci yurdu (tek, çift veya üç kişilik),220 koltuk kapasiteli yemekhane, Büro d ' animasyon (boş zaman ofis),Multimedya odası (ücretsiz internet erişimi ve WiFi!),Théatre (sinema ve konferans salonu, 140 koltuk),Fuaye bar, jimnastik odası, Yerinde hemşire, Gölgeli teraslı iç avlu, Voleybol / basketbol sahası , çamaşır makineleri, kurutucular, ütü odası, Korumalı otopark, sağlanan idari hizmetler: resepsiyon, genel sekreter, muhasebe bürosu, akademik işler, bakım, temizlik, yiyecek servisi vb. olanakları bulunmaktadır. Ulaşım toplu taşıma vasıtalarıyla yapılmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Basketbol, yemek pişirme, Dans, Dalış, Futbol, Golf, At binme, Dağ bisikleti, Müzik, Yelkencilik, Yüzme, Masa Tenisi, Tenis, Valeybol, Rüzgar sörfü gibi sportif faaliyetler, Cannes Eski Şehir’i, La Croisette Bulvarı’nı, Sainte Marguerite ve Saint Honorat olmak üzere iki büyük ve birkaç küçük adadan oluşan  Cannes’e tekneyle yalnızca 20 dakika uzaklıkta bulunan Lerins Adaları’nı,  Cannes sahillerini, Forville Pazarı’na geziler, Nice, Monaco, St Tropez,  Eze, Grasse, Avignon, St.Paulde Vebce, v.b  gezileri, Sinema, Tiyatro, Konser, Dans, Fotoğrafçılık,takım sporları  v.b g ibi aktivitelere katılabilirsiniz.


Konaklama

Campus International- Cannes, kendisini tercih eden öğrencilere,  aile yanı konaklaması, öğrenci evi, kampüste yurt konaklaması gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Campus International de Cannes Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita