Cambridge Academy of English

İngiltere / Cambridge

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
17+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 17+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

Cambridge Academy of English,1975 yılında kurulmuş olup 43 yıldır 75’den fazla ülkeden gelen öğrencilerini ağırlamaya ve dil eğitimi vermeye devam etmektedir.


Sunulan Programlar

Genel İngilizce

İş İngilizcesi

Sınav Hazırlık Kursları ( TOEFL, IELTS, Cambridge, TOEIC)

Yaz Programları

Üniversite Hazırlık

Hukuku İngilizcesi

PET Hazırlık Kurslarıİmkanlar

Okul şehir merkezine otobüs ile  15 dakikalık otobüs mesafesinde yer almaktadır.Butik bir yapıya sahip ve tek bir kurumu bulunan okul, öğrencilerine bu sayede daha özel bir eğitim seçeneği sunar. Sınıf ortalaması en fazla 12 kişiden oluşmakla birlikte ,ücretsiz kablosuz internet, multimedya merkezi, kütüphane, ücretsiz ders materyalleri, bilgisayar laboratuarları, kantin ve  öğrencilerin vakit geçirebilecekleri ortak alan bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Cambridge Academy of English, bünyesinde yer alan 2 organizatörle birlikte öğrencilerine sosyal aktivite programı sunar.Popüler gece kulüpleri, Paris gezileri, Cambridge şehrini yakından tanımaya olanak veren geziler, Londra gezileri ,festivaller gibi bir çok seçenek sunar.Bu aktivitelerin yanı sıra öğrenciler Cambridge veya  pek çok yeri; gelişmiş ulaşım ağı sayesinde rahatça keşfedebilirler.


Konaklama

Konaklama olarak ise öğrencilere; okula yürüme mesafesinde bulunan ,İngiliz aile yapısını tanımaya fırsat verecek aile yanı seçeneği sunar.


Cambridge Academy of English Tanıtım Videosu