California Language Academy

Amerika / San Diego / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

California Language Academy, 2010 yılının Temmuz ayında bir aile tarafından, kişiselleştirilmiş samimi ve ilgi çekici bir dil öğrenimi sunma misyonu ile kurulmuştur. Öğrencilerinin başarısı konusunda tutkulu ve hırslı bir okuldur. California Dil Okulu'nun Misyonu, ana dili İngilizce olmayan bir öğrenciye ikinci dili öğretmek ve onları yükseköğrenime hazırlamak için kaliteli İngilizce öğretmek ilgilerini arttırmaktır. Losangeles ve sandiago olmak üzere iki şubesi bulunmaktadır

Sunulan Programlar
Yarı Zamanlı Tatilde İngilizce Programı
Tam Zamanlı Yoğun İngilizce Programı
TOEFL Sınavına Hazırlık Programı
IELTS Sınavına Hazırlık Programı
CAE / FCE Sınavına Hazırlık Programı
TOEIC Sınavına Hazırlık Programı
İş İngilizcesi Programı
Birebir Dersler
Üniversite Pathway Programı


İmkanlar

San Diego okulumuz, Gaslamp Mahallesi'ne birkaç blok uzaklıkta, şehir merkezinde yer almaktadır. plajlara, restoranlara, mağazalara oldukça yakın konumdadır. Toplu taşıma vasıtalarına yürüme mesafesindedir. San diagoda ulaşım sorunu çekmezsiniz. Tam donanımlı 10 derslikte 8 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında bilgisayar odası, öğrenci salonu, kütüphane, internet gibi imkanlar bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

San Diego da, hayvanat Bahçesi’ni gezebilir, müzeleri ziyaret edebilirsiniz. La Jolla Shores,  Coronado Island ve Carlsbad plajlarında denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. sportif faaliyetlere katılabilirsiniz. Gaslamp Quarter eğlence merkezinde güzel vakit geçirebilirsiniz. Safari ve sörf yapabilirsiniz.


Konaklama

California Language _Sandiago kendisini seçen öğrencilere,  aile yanı konaklaması,, yurt odası ve otel  gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


California Language Academy Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita