California Language Academy

Amerika / Los Angeles / Merkeze Uzaklık 30 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
- 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı -
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

California Language Academy, 2010 yılının Temmuz ayında bir aile tarafından, kişiselleştirilmiş samimi ve ilgi çekici bir dil öğrenimi sunma misyonu ile kurulmuştur. Öğrencilerinin başarısı konusunda tutkulu ve hırslı bir okuldur. California Dil Okulu'nun Misyonu, ana dili İngilizce olmayan bir öğrenciye ikinci dili öğretmek ve onları yüksek öğrenime hazırlamak için kaliteli İngilizce öğretmek ilgilerini arttırmaktır. Losangeles ve sandiago olmak üzere iki şubesi bulunmaktadır.

Sunulan Programlar

General English Programs

Exam Preparation Programs

Business English Programs

Birebir ve Online Dersler

Yarı Zamanlı Tatilde İngilizce Programı

Tam Zamanlı Yoğun İngilizce Programı

TOEFL Sınavına Hazırlık Programı

IELTS Sınavına Hazırlık Programı

CAE / FCE Sınavına Hazırlık Programı

TOEIC Sınavına Hazırlık Programı

İş İngilizcesi Programı

Üniversite Pathway Programıİmkanlar

California Language Academy Los Angeles'da  santa monika sahilinde kurulmuştur. Santa Monica ve Venice plajlarına yürüme mesafesindedir. Malibu ve Hollywood’a yakın bir konumdadır. Restoranlar, dükkânlar ve alışveriş merkezlerine yakındır. Yeni ve modern bir binada hizmet veren okulda ferah aydınlık tam donanımlı 24 sınıfta 10 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca kütüphane bilgisayar odası, öğrenci salonu, internet erişimi, Kütüphane, Otomatik satış makinesi, Oyun ve aktivite alanı, Sıcak içecekler vardır. Toplu taşıma vasıtalarıyla ulaşım kolay ve rahattır.


Sosyal İmkanlar

Boş zamanlarını değerlendirmek ve dil bilgisin geliştirmek amaçlı bazı aktiviteler düzenlenmektedir. Beverly Hills, Hollywood, Marina Del Rey, Disneyland, Universal Stüdyolar, Malibu,  Santa Monica, Venice Beach ve Griffith Park’ı ziyaret, yüzme, sörf, paten kayma, bisiklete binme ve yürüyüş gibi spor aktiviteleri bunlardan bazılarıdır.


Konaklama

California Language öğrencilerine, aile yanı konaklaması, paylaşımlı apartman daireleri ve stüdyo apartman daireleri gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


California Language Academy Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita