BWS Germanlingua

Almanya / Münih / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

1984 yılında kurulan BWS GERMANLİNGUA Almanya’nın Münih, Berlin ve Köln şehirlerinde kaliteli bir öğrenim yapmaya devam etmektedir. Bunlardan BWS Germanlingua Münih şubesi şehrin tam merkezine kurulmuş, Marienplatz, Karlsplatz, sendlinger gibi tarihi binalara 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Okul 17.yüzyıldan kalma muhteşem bir tarihi binada hizmet vermektedir. Allianz Arenada futbol maçları, olimpiyat merkezinde ki spor tesisleri, tiyatro, sinema, fuar, konserler, müzeler, alışveriş merkezleri, kafeteryalar okula gelen öğrencilerin vazgeçilmez faaliyetleridir.

Sunulan Programlar
Standart Alman Kursu
Yoğun Alman Kursu
Kombine Alman Kursu
Telc Kursu (B2C1 Tıbbi Almanca)
Grup Almanca Kursları
Sınav hazırlık Kursları
Genel Almanca Kursu
Birebir Almanca Kursu
Üniversiteye Geçiş Pathway Kursları


İmkanlar

Şehir merkezinde bulunan BWS Germanlingua’ya toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır. Okulda 8 tam donanımlı derslik, kütüphane, dinlenme salonu, kafeterya, kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Okul her pazartesi haftada 3 gün etkinlik programı yapmaktadır. Şehir turları,kültürel ve sosyal aktiviteler,sportif faaliyetler,doğa gezileri,sinema gibi faaliyet seçenekleri bulunur.Aktivitelere katılmak öğrencinin isteğine bağlıdır.


Konaklama

BWS Germanlingua kendisini seçen öğrencilere konut seçenekleri de sunmaktadır. İsteğe bağlı olarak okullu ortak daire,okula bağlı ortak daire,okullu stüdyo daire,ev sahibi aile yanı,iş dairesidir.


BWS Germanlingua Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita