BWS Germanlingua

Almanya / Köln / Merkeze Uzaklık 4 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

BWS GERMANLINGUA 1984 yılında kurulmuş dünyanın her yerine kök salmış Alman dil okulları zinciridir. Almanya’da Berlin, Münih ve Köln de şubeleri bulunmaktadır. BWS GERMANLİNUA Köln şubesi 2015 yılında Ren nehrinin kıyısında şehir merkezinde kurulmuştur. Tecrübeli öğretmenleri ve okul donanımıyla kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Sunulan Programlar

Standart Almanca Kursu
Yoğun Almanca Kursu
Mini grup Almanca Kursu
Birebir Almanca kursu
Birleştrilmiş Almanca Kursu
Sınav Hazırlık Kursu
Telc Sınav Hazırlık Kursu
Pathway Admission Kursu


İmkanlar

Okul şehir merkezinde olduğundan dolayı toplu taşıma araçlarıyla okula kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Okulun bulunduğu konum nedeniyle gezmek görmek istediğiniz her yere  rahatlıkla gidilebilir. Son model teknolojiyle donatılmış okulda  tam donanımlı 5 derslik, öğrenci salonu, bilgisayar salonu, mutfak, kütüphane, kafeterya, kablosuz internet, bilgisayar laboratuvarı,  yeme içme otomatları olanaklarından faydalanabilirsiniz.


Sosyal İmkanlar

Okul hafta sonları için çeşitli faaliyetler tertip etmektedir. Şehir turları, kültürel geziler, sportif aktiviteler, piknik, sinema, akşam yemekleri bunlardan bazılarıdır.


Konaklama

BWS GERMANLİNGUA, okula gelen öğrencilere çeşitli konaklama imkanları da sunuyor. Bunlardan başlıcaları; aile yanı konaklaması, pansiyon, özel stüdyo daireler, öğrenci evidir. Ayrıca isteğe göre, otel ve iş dairesi konaklama da düzenlenmektedir.


BWS Germanlingua Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita