BWS Germanlingua

Almanya / Berlin / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

BWS Germanlingua 1984 yılında Almanya’nın Berlin şehrinde hizmet vermeye başlamıştır. Merkeze yarım saat uzaklıktadır. Dershanelerde en fazla 12 kişilik gruplar halinde öğretim görülmektedir. Öğrencinin seçimine göre haftada 20_25 saat ders  yapılmaktadır.Tecrübeli öğretmen ve personel sayesinde eğlenceli bir ders akışı sunulmaktadır.Öğrencilere sözlük dışında her türlü  materyaller okulca sunulmaktadır.

Sunulan Programlar
Standart kurs (Haftada 20 ders)
Yoğun Almanca kursu (Haftada 25 ders)
Mini grup kursu (Haftada 20 ders)
Birleşik Almanca kursu (Standart kurs+5 veya 10 birebir ders)
Bireysel öğrenim (45 dakikalık dersler)
Şehir-kombi-kurs 
Sınav hazırlık kursu (Haftada 20 ders)
Yol kabulü kursu (Haftada 20 ders)
Akşam kursu
Çevrimiçi dersler


İmkanlar

Bws Germanlingua ‘da sizlerin kaliteli bir öğrenim görmeniz için okul, son model teknolejiyle donatılmıştır. Okulda 12 kişilik derslikler,TV, DVD, kişisel bilgisayar, dinlenme salonları, kütüphane, kablosuz internet gibi hizmetler öğrenciye sunulmaktadır.Ayrıca tam donanımlı bir mutfağa sahiptir. Dershane içinde projoktörler, tabletler ve kişisel bilgisayarlar mevcuttur.


Sosyal İmkanlar

Okulda akşamları ve hafta sonları için müfredat dışı etkinlikler planlanmaktadır. Bu sayede  kalıcı arkadaşlıkların başlangıcı oluşturulmaktadır. Kültürel ve eğlenceli aktiviteler sunulmaktadır.


Konaklama

BWS Germanlingua kendini seçen öğrencilere, Paylaşımlı öğrenci daireleri, paylaşımlı plus öğrenci daireleri, stüdyo daireler, business daireler, aile yanı konaklama, iş dairesi  gibi çeşitli konaklama imkanları sunmaktadır.Bu sunulan yerlerden okula ulaşım oldukça kolaydır.


BWS Germanlingua Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita