British Study Centres

İngiltere / York / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

British Study Centres dil okulları 1930 yılında kurulmuştur. Profesyonel kadrosu ve kaliteli eğitim anlayışıyla İngiltere’nin önde gelen eğitim kurumlarındandır. West London College (Londra), Hove College (Brighton) ile profesyonelleşmek isteyen öğrenciler için avantajlı ve seçkin programlar sunmaktadırlar. British Study Centres 1 Eylül 2016 tarihi itibariyle Experience English dil okulunun Hampstead, York, Manchester ve Edinburgh merkezlerini devralmıştır. British Study Centres Dil Okulları İngiltere’nin en güzel dört şehrine konumlanmıştır. Yurtdışı eğitim Oscar’ı sayılan LTM Star ödüllerine son 4 yıldır en iyi dil okulu olarak aday gösterilmektedir. İngiliz Eğitim Merkezleri, yetişkin öğrenciler için yıl boyunca eğitim merkezleri ve İngiltere genelinde bir dizi yazlık gençlik merkezi ile ödüllü bir İngiliz okuludur.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Genel İngilizce + TOEFL, TOEIC Hazırlık

Cambridge Hazırlık

50+ Genel İngilizce

Öğretmenler için CELTA-DELTA sertifika ve diploma programları

İş İngilizcesiİmkanlar

Okul York şehrinin merkezinde konumlanmıştır. 250 yıllık Georgian tarzı tarihi bir binada kaliteli ve deneyimli öğretmen kadrosu ile eğitim vermektedir. Eğitmenlerinin ve çalışanlarının oluşturduğu arkadaş canlısı ve sıcak ortam öğrencilerin kendilerini rahat hissetmelerini sağlamaktadır. Şehir, Orta Çağ binaları ve Arnavut kaldırımlı dar sokaklardan, antik sur duvarlarının kalıntılarına, görkemli York Minster'e ve Viking geçmişinin kalıntılarına kadar her şeyi sergileyerek tarihe karışıyor.

Geniş, ferah, modern döşenmiş tam donanımlı 25 derslikte tecrübeli öğretmenler  rehberliğinde ortalama 8-15 kişilik gruplar halinde kaliteli İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Binada ayrıca, öğrenci salonu, ücretsiz Internet erişimi ve e-mail erişimli bilgisayar odası, bahçe ve masa tenisi  bulunmaktadır. Ayrıca kütüphane, TV ve DVD’li dinleme salonu, plazma TV, kablosuz Internet erişimi ve dersler için gerekli olan CD ve video gibi eğitim materyalleri ile donatılmış bir multimedya merkezi vardır.

Şehir içinde ve şehir dışında ulaşım vasıtası olarak tren, otobüs, taksi ve bisiklet kullanılmaktadır. Toplu taşıma vasıtalarıyla istediğiniz her yere rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Okul, York'un merkezinde, şehrin ünlü tren istasyonuna 20 dakikadan kısa bir yürüme mesafesinde ideal bir konumda yer almaktadır.


Sosyal İmkanlar

British Study Centres, öğrencilerine her hafta en az iki akşam aktivitesi düzenlemektedir. Bu aktiviteler içinde tiyatro, sinema, pub, gece kulübü, müzik, barbekü ve ten-pin bowling gibi aktiviteler bulunmaktadır. Yaz aylarında ise Londra, Edinburgh, Scarborough, Whitby ve Göller Bölgesi’ne geziler düzenlenmektedir. 

Geniş bir öğrenci nüfusuyla, bu güzel İngiliz şehrinde eğlenceli ve sosyal bir atmosfer var. 
Küçük ve elverişli, yürüyerek kolayca ulaşabileceğiniz restoranlar, barlar ve kafeler bulabilirsiniz. Şehir merkezindeki yayalara ayrılmış bir caddede hoş Gürcü binalarında yer alan, daha önce İngiliz Dili Merkezi York olarak bilinen okulumuz, bu antik ve samimi İngiliz şehrini keşfetmek için ideal bir yerdir . 


Konaklama

Okul, öğrencilerine aile yanı ve The Boulevard Apartments öğrenci yurdu, studio daireler, konaklama seçenekleri sunmaktadır. Aile yanı konaklamalar tek kişilik odalarda tam ya da yarım pansiyon olarak sunulur. Konaklama yerlerinden okula ulaşım yürüyerek ya da otobüslerle yapılmaktadır. 


British Study Centres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita