British Study Centres

İngiltere / Londra

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

1930 yılında kurulan British Study Centres Dil okulları profesyonel kadrosu ve kaliteli eğitim anlayışıyla İngiltere’nin önde gelen eğitim kurumlarından biridir. British Study Centres 1 Eylül 2016 tarihi itibariyle Experience English dil okulunun Hampstead, York, Manchester ve Edinburgh merkezlerini devralmıştır. Yurtdışı eğitim Oscar’ı sayılan LTM Star ödüllerine son 4 yıldır en iyi dil okulu olarak aday gösterilmektedir. Londra, Brighton, Bournemouth, Oxford, Hampstead, Manchester, York, Edinburgh da konumlanmıştır. Eğitmenlerinin ve çalışanlarının oluşturduğu arkadaş canlısı ve sıcak ortam öğrencilerin kendilerini rahat hissetmelerini sağlamaktadır.


Sunulan Programlar:

General English

Intensive English

Business English

TOEFL Prep

IELTS Prep

Cambridge Exam

One-to-one

English +

TOEICİmkanlar

British Study Centres, Londra şehrinin Oxford Street bölgesi üzerinde konumlanmıştır. Baker Street ve Bond Street Metro istasyonlarına ve  şehrin cazibe merkezlerine de kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Okulun çok yoğun olduğu yaz dönemlerinde, ana binası olan Hannah House’da 8 derslik kullanılmaktadır. Bulunduğu binanın 5 katına konumlanmış olan okul 24 sınıfa sahiptir. Okulda üniversite kütüphanesi çapında bir kütüphane vardır. Bunlardan hariç 12 bilgisayarlı bir laboratuvar ve kütüphane, bir multimedya merkezi, kafeterya. Öğrenci salonu ve ücretsiz internet erişimi olanakları da bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Film geceleri, British Museum gezisi, Tower of London gezisi, Oxford, Cambridge, Stradford Upon Avon, Edinburgh, Bath ve Stonehenge, London Eye, Westminster Abbey’e River Thames’e bot gezileri, Parliament Evi’ni ziyaret, piknik ve Regent’s parkta spor aktiviteleri, Cabridge, Oxford, Paris, Amsterdam ve İskoçya’ya gezileri gibi faaliyetler düzenlenmektedir.


Konaklama

British Study Centres London kendisini tercih eden öğrencilere, okul tarafından sunulan aile yanı konaklama, apart konaklama, yurt konaklaması ve özel stüdyo daire konaklama seçenekleri sunmaktadır.


British Study Centres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita