Bridge Mills Language Centre

İrlanda / Galway / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
18 25 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 18
Eğitim Süresi 25 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Bridge Mills Galway Dil Okulu 1987 yılında İrlanda’lı  Creed Ailesi tarafından bir aile işletmesi olarak kurulmuştur. Okulun misyonu, öğrenciye yakınlık ve dil gelişimini iyi şekilde sağlamaktır. Öğretmenlerin tümü TEFL diplomalıdır.

Sunulan Programlar
Genel İngilizce Kursu
Kapalı Grup İngilizce Kursları
Uzmanlar için İngilizce Kursu
İş İngilizcesi & Profesyonel İngilizce Kursu
Cambridge Sınavına Hazırlık Kursu
Özel Dersler
TOEIC / TOEFL / IELTS / BEC Sınavlarına Hazırlık Kursu
TEFL Öğretmen Yetiştirme Kursu
Yarı Zamanlı Kurslar (Akşam / Öğleden sonra)


İmkanlar

Okul İrlanda’nın Galway şehrinde Corrib Nehri’ne karşı bakan binada dil eğitimi hizmeti vermektedir. Okulun alt katındaki restoranın altında nehir akmaktadır. Kafeteryada dinlenirken nehirin su şırıltılarını dinleyerek huzur buluyorsunuz. Okulda tam donanımlı dersliklerde deneyimli öğretmenler tarafından İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, kütüphane, öğrenci salonu, bilgisayar odası, kahve dükkanı, restoran ve ücretsiz internet erişimi gibi olanaklar bulunmaktadır. Ulaşım toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Bowling geceleri, sinema akşamları, maç günleri, sezona ait festival ve partiler, geleneksel müzik akşamları, İrlanda tarihi konuşmaları gibi etkinlikler düzenlenmektedir. Tenis, golf, binicilik, rüzgar sörfü gibi spor imkanları da bulunmaktadır.


Konaklama

 Bridge Mills Galway Dil Okulu kendisini tercih etmekte olan öğrencilerine eğitimlerinin bitimine kadar, aile yanı konaklaması, öğrenci  yurdu, öğrenci rezidansları, paylaşımlı öğrenci daireleri gibi seçenekler sunmaktadır.


Bridge Mills Language Centre Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita