BELS - Business English Language School

Malta / St Pauls Bay

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Bir IALC üyesi olan BELS, 1997 yılında Malta, Gozo’da bir aile tarafından işletilen tek dil okulu. Günümüzde 3 okul olmuştur. Gozo adasındaki yetişkinler için dil eğitimi veren okuludur. Yetişkinler için Genel İngilizce ve İş İngilizcesi programları sunmaktadır. Öğrencilerin ihtiyaçlarına öncelik verilmektedir. En iyi öğretmenlerle birlikte, Malta Adaları’ndaki en iyi kursları ve hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Amaç,  hem sınıf içerisinde hem de sınıf dışarısında öğrenmeyi teşvik eden bütünleyici bir dil öğrenme yaklaşımına dayalıdır. Her kurs, öğrencilerimizin kişisel öğrenme hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Küçük bir grup boyutuyla, sınıf ortamı rahat, ilginç ve eğlenceli olacak şekilde tasarlanmıştır.

Sunulan Programlar
Genel İngilizce Standart
Genel İngilizce Yoğun
Genel İngilizce Mini
Bireysel / Birleştirilmiş Kurslar


İmkanlar

BELS-Business English Language School  Malta adasında  sahil kasabası St.Paul’s Bay’in merkezinde yer almaktadır. Eğlence, kafeler, restoranlar  ve mağazalar okula çok yakın konumdadır. Okul, merkez otobüs hattının yakınında, belediye binasına, postaneye ve bankalara yakın konumdadır. Deniz kıyısı sadece bir taş atımı uzaklıktadır. Tam donanımlı modern, aydınlık 8 derslikte İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Ayrıca okul, internet erişimi olan bilgisayar istasyonları ile birkaç ortak alana sahiptir. Okul, öğretim iletişim üzerine kuruludur ve öğrencilere günlük durumlarda kendilerini özgürce ifade etmelerini sağlayan araçları sunar. 


Sosyal İmkanlar

İlk gün okulun çevresini keşfetmek için tur düzenlenmektedir. Haftada bir kez yeni gelen öğrencilere hoş geldin partileri düzenlenmektedir. Ada rüzgar sörfü, yelkencilik ve doğa yürüyüşü gibi çok sayıda spor aktivitesi sunmaktadır. Valetta, başkent ve tarihi Mdina kasabası gezileri, müze gezileri, tarihi mekanlara geziler, Sliema'da alışveriş v.b gibi etkinliklere katılabilirsiniz. Muhteşem plajlarında denizin, güneşin tadını çıkarın.


Konaklama

BELS-Business kendisini tercih eden öğrencilerine kurs süresince, aile yanı konaklama, öğrenci rezidansları, paylaşımlı apartlar ve otel konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


BELS - Business English Language School Tanıtım Videosu