BELS - Business English Language School

Malta / Gozo / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

Bir IALC üyesi olan BELS, 1997 yılında Malta, Gozo’da bir aile tarafından işletilen tek dil okulu. Günümüzde 3 okul olmuştur. Gozo adasındaki yetişkinler için dil eğitimi veren okuludur. Yetişkinler için Genel İngilizce ve İş İngilizcesi programları sunmaktadır. Öğrencilerin ihtiyaçlarına öncelik verilmektedir. En iyi öğretmenlerle birlikte, Malta Adaları’ndaki en iyi kursları ve hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Amaç,  hem sınıf içerisinde hem de sınıf dışarısında öğrenmeyi teşvik eden bütünleyici bir dil öğrenme yaklaşımına dayalıdır. Her kurs, öğrencilerimizin kişisel öğrenme hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Küçük bir grup boyutuyla, sınıf ortamı rahat, ilginç ve eğlenceli olacak şekilde tasarlanmıştır.

Sunulan Programlar
Standart Genel İngilizce
Yoğun Genel İngilizce
Genel İngilizce Mini
Birebir İngilizce Dersler
Birleştirilmiş İngilizce Kursları
Birebir Kurslar (Konuşma, Yazma, Okuma, Dinleme)


İmkanlar

ELS Gozo Dil Okulu, Gozo Adası'nın kırsal bir bölgesi olan Kercem köyünde yer almaktadır. Kercem’e 5 dakikalık mesafede ve Başkent Victoria’ya 15 dakikalık mesafededir. Gozo adasına feribot veya deniz uçağı ile ulaşım sağlanmaktadır. Malta’ya 25 dakikalık mesafede yer almaktadır. Doğrudan ana otobüs hattı üzerinde bulunur ve postane, bankalar, eczaneler ve çeşitli dükkanlar gibi imkanlarla çevrilidir. Tüm yıl boyunca eğitim verilmektedir. Ferah aydınlık teknolojik,9 adet derslikte 12 kişilik gruplar halinde, İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Ayrıca okulun; Bilgisayar ve öğrencinin kendi başına çalışabileceği CDler ,Yaz ayları boyunca havuz veya plaj üyeliği,24 saat acil arama numarası, Bilgisayar destekli dil laboratuvarı, interaktif sınıf tahtası, kütüphane, İnternet, Bahçe ve teras, Sıcak içecek ve yiyecek makineleri, Klima gibi olanakları vardır.


Sosyal İmkanlar

Su sporları,(Yüzme, dalış sörf),diğer spor aktiviteleri (golf, tenis, bisiklet), kültürel ve turistik geziler gibi faaliyetlere katılabilirsiniz..


Konaklama

ELS Gozo öğrencilerine, aile yanı konaklaması, öğrenci yurdu, paylaşımlı daire, deniz kıyısında daire, Apart,Bels konutu  ve otel gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır


BELS - Business English Language School Tanıtım Videosu

Harita