Bell English

İngiltere / Londra / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Konaklama
16+ 24 Hafta Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1972 yılında kurulan Bell Dil okulları sadece İngiltere merkezli olan okullar arasındadır. Londra ve  Cambridge’de şubeleri bulunmaktadır. Bell Dil Okulları, son derece seçkin, kaliteli ve profesyonel bir İngilizce dil eğitimi sunmaktadır. Yüksek standartların üzerinde eğitim merkezlerinde, alanında uzman öğretmenler tarafından, az mevcutlu sınıflarda, birebir ilgi ile verilen eğitim, Bell dil okullarını en saygın dil okulu konumunda ki okullar arasına getirmiştir. 55 in üzerinde üniversite ile çalıştığından, öğrenciler pek çok üniversiteye geçiş hakkına sahip olmaktadır.

Sunulan Programlar

Etkili İngilizce Kursu

Öğretmen Olmak: CELTE Kursu

Birebir Dersler

İş İngilizcesi Kursu

IELTS Sınavına Hazırlık Kursu

Master Programlarına Hazırlık Programıİmkanlar

Bell English dil okulunun Londra şubesi; Londra’nın merkezinde, Bloomsbury bölgesinde konumlanmıştır. Oxford Caddesi'ne, ana tren istasyonlarına ve metroya oldukça yakın bir noktada yer alır.  University College London, London School of Economics ve Kings College London gibi önemli üniversitelere yürüme mesafesindedir. Restoran ve kafeteryalara, mağazalara ulaşmak yürüyerek birkaç dakikanızı alır. Alanında uzman öğretmenler tarafından 13 modern ve aydınlık dersliklerde, 12 kişilik gruplar halinde kaliteli İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, multimedya merkezi, bilgisayar odası, kütüphane, öğrenci salonu, çalışma odası, ücretsiz internet erişimi gibi olanaklar bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Kültürel geziler, spor faaliyetleri,(futbol, tenis, basketbol ve voleybol ),şehir turları, yarışmalar, kutlamalar ve partiler, British Museum, Covent Garden ve Oxford Street gibi turistlik mekanlara geziler  ve daha fazlasıyla birçok aktivite sunulmaktadır.


Konaklama

Bell English kendisini seçen öğrencilere, aile yanı konaklama, stüdyo dairelerden oluşan öğrenci yurdu seçeneklerini sunmaktadır.


Bell English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita