Bell English

İngiltere / Cambridge / Merkeze Uzaklık 5 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Bell English,1955 yılında kurulmuş olup dünya çapında akademik başarısını kanıtlamış her yıl yüzden fazla ülkeden öğrenciyi ağırlayan prestijli ve köklü,gözde dil okulları arasındadır.


Sunulan Programlar

Genel İngilizce Kursları

Sınav Hazırlık Kursları

Üniversite Hazırlık Kursları

Öğretmen Kursları

8- 17 yaş arası İngilizce Yaz Kurslarıİmkanlar

Gösterişli mimariye sahip binada yer alan okulda; ücretsiz kablosuz internet,tenis kortları – futbol sahası vb. spor alanları,30 adet interaktif derslik,açık ve kapalı alanı olan restoran ve yemek alanları,geniş bahçeler,multimedya merkezleri,öğrenci oyun odası,geniş öğrenme merkezi, öğrenci hizmetleri ekibi ,yüksek öğretim danışma merkezi bulunmaktadır. Şehir merkezinde yer alan okul ,ulaşım ağlarına kolayca yürüme mesafesindedir.


Sosyal İmkanlar

Okulda öğrenciler için her iki haftada bir sosyal programlar ile iki adet ücretsiz geziler düzenlenmekte olup spor aktiviteleri de yer almaktadır. Nüfusunun yarısını öğrencilerin oluşturduğu şehirde,farklı kültürden çok sayıda öğrenci bulunmaktadır.Kültürel hayatın canlı olduğu şehirde ; müzeler,sanat galerileri, Cambridge Teknoloji Müzesi, yürüyüş yapılabilecek park ve bahçeler ,ünlü alışveriş caddeleri,lokanta ve fast food mağazaları ,sinema salonları bulunmaktadır.


Konaklama

Konaklama olarak ise aile yanı konaklamanın yanı sıra,şehit merkezinde yer alan öğrenci yurdu seçenekleri de bulunmaktadır.


Bell English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita