ATC Language Schools

İrlanda / Dublin / Merkeze Uzaklık 4 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
18 25 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 18
Eğitim Süresi 25 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

ATC Language School,1973 yılında kurulmuştur ve İrlanda’nın önde gelen İngilizce dil okullarından biridir. Her yaştan ve İngilizce seviyesinden öğrenciler için İngilizce dil kursları sunmaktadır. Sunulan hizmetin kalitesi büyük önem taşımaktadır. En yüksek seviyede hizmet sunmak için çalışmaktadır. Bray,Dublin ve Winchester’de şubeleri  bulunmaktadır. Coşkulu, deneyimli ve yetenekli  nitelikli öğretmenler özenle seçilmektedir.

Sunulan Programlar
Standart İngilizce Kursu 
Yoğun İngilizce Kursu
Bireysel Dersler
FCE / Cambridge Advanced / TOEIC / IELTS Sınavlarına Hazırlık Kursları
Öğretmen Eğitimi Kursları (ELT)


İmkanlar

ATC Ireland-Dublin İrlanda’nın başkenti Dublin’in göbeğinde Güney William Caddesi üzerinde konumlanmıştır. Turistik mekanlara, kafelere, restoranlara, mağazalara , barlara yürüme mesafesindedir Şehrin başlıca alışveriş caddelerinden biri olan Grafton Street’e yalnızca 170 metre uzaklıkta yer almaktadır. Georges St. otobüs durağına 5 dakikalık yürüme mesafesindedir Modern ses ve görsel-işitsel teknolojiyle donatılmış 16 geniş sınıfta İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Binada ayrıca, 25 bilgisayarlı ve ücretsiz internet hizmeti veren bilgisayar odası, içinde buzdolabı, mikrodalga fırın, kahve makinesi, diğer içecek ve yiyeceklerle dolu bir kantin, kapsamlı bir kütüphane, bireysel çalışma odası ve rahat koltukları, televizyonu, 12 bilgisayarı olan öğrenci dinlenme odası bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Öğrenci partileri şehir dışı geziler ve turlar düzenlenmektedir. Sinemalar, tiyatrolar, alış veriş merkezleri, sanat galerileri ile zengin bölgedir.


Konaklama

ATC Ireland’ın Dublin kendisini tercih eden öğrencilerine, Ale yanı konaklaması, Öğrenci evi konaklaması ve Öğrenci yurdu konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


ATC Language Schools Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita