ATC Language Schools

İrlanda / Bray / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 25 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 25 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

ATC Language School,1973 yılında kurulmuştur ve İrlanda’nın önde gelen İngilizce dil okullarından biridir. Her yaştan ve İngilizce seviyesinden öğrenciler için İngilizce dil kursları sunmaktadır. Sunulan hizmetin kalitesi büyük önem taşımaktadır. En yüksek seviyede hizmet sunmak için çalışmaktadır. Bray,Dublin ve Winchester’de şubeleri  bulunmakatadır. Coşkulu,deneyimli ve yetenekli  nitelikli öğretmenler özenle seçilmektedir.

Sunulan Programlar
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Birebir İngilizce
IELTS, TOEIC; Cambridge Hazırlık kursları


İmkanlar

ATC Bray,1973 yılında Irlanda  Bray’da , güzel restore edilmiş Dunluice House gibi dört bitişik Victoria binasında konumlanmıştır. Deniz kıyısında yer almaktadır ve Dublin’e Trenle 35 dakika uzaklıktadır. Bray ana merkeze 20 dakikalık.,t ren istasyonuna 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Restoranlar yakın bir konumdadır. Tam donanımlı, aydınlık, ferah sınıflarda İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Kütüphane, okuma meteryalleri, öğrenci salonu, bahçe ve teras, kafeterya gibi olanakları bulunmaktadır. Öğrencilerin rehberli e-öğrenme platformumuza giriş yapabilecekleri öğrenci kullanımı için özel bir bilgisayar alanı sunar.


Sosyal İmkanlar

Okul öğrencilerine, sosyal, kültürel, sportif ve turistik faaliyetler sunmaktadır. Voleybol, basketbol, futbol, hokey, rugby, tenis, yüzme, masa tenisi, TV izleme, yetenek gösterileri, karaoke, disko, İrlanda geceleri, Bray turları, müzeler ve daha fazlası.


Konaklama

ATC Bray öğrencilerine, Aile yanları, öğrenci rezidansları ve paylaşımlı öğrenci evleri, daireler gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


ATC Language Schools Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita