Anglo Continental

İngiltere / Bournemouth / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 3 Hafta ingilizce Aile Yanı /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 3 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı /

Anglo-Continental dil okulu, 1950 yılından beri 120 farklı milletten 400.000 öğrenciye İngilizce dil eğitimi sunmuştur. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere eksiksiz bir dil deneyimi yaşatmayı hedef alan okul, öğrencilerinin öğrenme sürecini daha kolay, hızlı ve keyifli hale getirmektedir. 

Sunulan Programlar

Genel İngilizce (+16 Yetişkinler)

Akademik Eğitim

Sınav Hazırlık Kursları : IELTS, TOEFL, TOEIC , Cambridge(FCE, CAE) 

Ticaret ve Yönetim İngilizcesi

Havacılık İngilizcesi

Üst Düzey Yönetici Programları

Genç Öğrenciler, Tatil Öğrencileri

Ebeveyn ve Çocuk Programıİmkanlar

İngiltere Eğitim Bakanlığı, okulu yetkili olarak belirlemiş olup, Birleşik Krallıktaki en büyük dil okulu kampüslerinden birisine sahiptir. Bünyelerinde ferah sınıflar, akıllı tahtalar, konferans salonu, dil laboratuarı, ücretsiz kablosuz internet erişimi, öğrenci merkezi, güneş terası ve bahçe bulunmaktadır. Gençten yaşlıya, İngilizce ile yeni başlayandan daha ileri seviyede olana, öğrenciden şirket yöneticilerine kadar her seviye için kurslar mevcuttur. 


Sosyal İmkanlar

Okul, öğrencilerinin sosyal yaşantılarına katkıda bulunarak dil eğitimlerini geliştirmeleri adına çeşitli aktivite programları ve gezi olanakları sunmaktadır. Şehir içi ve şehir dışı gezileri, kültürel ve sosyal aktiviteler öğrencinin öğrendiği dili daha sık kullanmasını sağlayacak ve süreci kolaylaştıracaktır. Bununla birlikte öğrenciler şehirdeki çeşitli kafe, bar ve restoranlara giderek arkadaşlarıyla hoş vakit geçirebilmektedirler.


Konaklama

Anglo Continental konaklama ihtiyacı olan öğrencilerini seçtikleri ailelerin yanlarına ya da yurtlara yerleştirmektedir.


Anglo Continental Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita