Alpadia Language Schools

Fransa / Lyon / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta fransizca Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili fransizca
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Alpadia Language School 1996 yılında kurulmuştur. Dil eğitiminde 20 yılı aşkın tecrübesi ile Alpadia, Avrupa'nın önde gelen destinasyonlarında lider bir kurs sağlayıcıdır.  Gençleri olgun öğrenciler için, insanların deneyimlerinden tam anlamıyla yararlanabilmelerini sağlayan çekici ve uyarlanmış bir öğrenme ortamı yaratılmaktadır.. Sınıf içi dinamik ve etkileşimli öğretim yöntemlerinden, sınıf dışındaki kültürel ve eğlenceli eğlence etkinliklerine kadar, güvenle ve kolaylıkla ilerlemenizi sağlayan çok çeşitli ve zengin bir program sunmaktadır.

Sunulan Programlar
Standart Fransızca Kursu
Yoğun fransızca kursu
Premium fransızca kursu
Birleştirilmiş fransızca kursu
Özel fransızca kursu
Sınava hazırlık kursları
Üniversite pathway programı


İmkanlar

Alpadia-Lyon,Fransa’da Lyon şehir merkezinde iki nehir ile çevrelenmiş yarımada şeklindeki bir bölgede  19. yüzyıldan kalma güzel bir binada konumlanmıştır. Okul çevresi Lyon’un popüler alışveriş merkezleri, barları, restoranları ile doludur. Metro ve otobüs istasyonları okula sadece 5 dakika yürüme mesafesindedir. Tam donanımlı modern 7 geniş ve aydınlık sınıfta Fransızca dil eğitimi verilmektedir. Binada ayrıca, internet, bilgisayar odası, öğrenci salonu olanakları bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Mağazalar, sinemalar, sergiler, konserler, spor merkezleri, barlar, restoranlar, gece kulüpleri ve çok daha fazlasını Lyon’da bulacaksınız. Şehrin dışında yürüyüşe çıkabilir ve efsanevi yerel yemeklerin, kırların tadını çıkarabilirsiniz. Paris'e ve Cenevre'ye yakın olmasından dolayı gezmeye gidebilirsiniz.


Konaklama

Alpadia-Lyon- Fransa kendisini tercih eden öğrencilerine, eğitimleri süresince; Aile yanı konaklama, yurt konaklaması, otel, ortak daire, rezidance, hotel rezidance gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Alpadia Language Schools Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita