AIL - Academia Internacional de Lenguas

İspanya / Madrid / Merkeze Uzaklık 4 Km

Yaş Aralığı Konaklama
17 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 17
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

AIL Spanish Language School,2006 yılında Madrid’in merkezinde kuruldu. İspanya'daki en popüler okullardan biridir. Her yaştan yetişkin öğrenciler için çok çeşitli İspanyolca sınıfları sunan akredite İspanyolca dil okuludur. Dil öğrenme okulda başlar şehirde aktivitelerle devam eder. FEDELE’nin üyeleri olan Instituto Cervantes tarafından akredite edilmiş, birkaç hükümet tarafından tanınan bir satatü edinmiştir. Birkaç İspanyol üniversitesi ile işbirliği yapmaktadır. Sınıflar toplum geleneğini takip eder. Küçük samimi ve öğretmen ile öğrenci arasında ki bağı kolaylaştırır.

Sunulan Programlar
Yoğun İspanyolca Kursu• Akşam / Hafta sonu Kursları
Sanat ve Zanaat Dersleri
DELE Sınavına Hazırlık Kursları
Üniversite Pathway Programı
50+ Yaşında Olanlar için İspanyolca Kursu
TEFL Kursu
İş İspanyolcası Kursu


İmkanlar

AIL Spanish Language-Madrid, İspanya’da Madrid’in Golden bölgesinde, Salamanca mahallesinde konumlanmıştır. Okul tamamen restore edilmiş tarihi bir binanın ikinci katındadır. Konforlu ve tamamen donanımlı 11sınıfta,6 ile 8 arasında değişen öğrenci grubuyla, İspanyolca dil eğitimi verilmektedir .Binada ayrıca, modern interaktif dokunmatik ekranlı bilgisayarlar aracılığıyla ücretsiz internet, Kitap ve materyaller bulunan kütüphane, Rahat kanepeler, otomatlar ve kendi kendine çalışma alanı ile Chill out Room'a erişim, Kursu bitirdikten sonra sertifika, öğrenciler için ortak alan imkanları bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Madrid’in en prestijli müzesi olan Prado Müzesi, çağdaş sanat akımlarının önemli örneklerine ev sahipliği yapan Kraliçe Sofia Ulusal Sanat Merkezi Müzesi, 18. yüzyılın sanat izlerini taşıyan bir binada kurulan Thyssen- Bornemisza Müzesi, şehrin en çok ziyaret edilen mekanı Kraliyet Sarayı AIL; Spanish Language School – Madrid öğrencileri tarafından ziyaret edilebilecek yerler arasındadır. 


Konaklama

AIL Spanish Language School – Madrid, aile yanı konaklaması, paylaşımlı daire, öğrenci yurdu, stüdyo daire gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır. 


Sokak Görüntüsü

Harita