Accord Ecole de Langues

Fransa / Paris / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta fransizca Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili fransizca
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

Accord, 1988 yılında Paris şehir merkezinde kurulan Fransızca dil okuludur. Okul, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerine deneyimli eğitim kadrosuyla kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Öğretmenler Fransızca öğretmek için, çağdaş kültürü entegre eden modern ve yenilikçi yöntemleri kullanır. ACCORD Fransız Dili Okulu, Kuzey Avrupa ülkelerinde CSN tarafından ve çeşitli Alman bölgelerinde Bildungsurlaub tarafından akredite edilmiştir.

Sunulan Programlar
Fransız Kültürü Kursu
Sözlü İletişim Kursu
Dil Bilgisi ve Yazma Kursu
Yarı Yoğun Fransızca Kursu
DELF ve DALF Dersleri
İş Fransızcası Kursu
Hukuk Alanında Fransızca Kursu
Executive Fransızca Kursu
Yoğun Fransızca Kursu Plus
Yoğun Fransızca Kursu
Birebir Fransızca Kursu


İmkanlar

Accord-Paris, Fransa’da Paris’in kalbinde, Opéra, Louvre ve Notre-Dame arasında, tipik bir Parisli Haussman tarzı tarzdaki binanın ikinci katında konumlanmıştır. “Grands Boulevards”da, Louvre müzesine birkaç dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alır. Toplu taşıma vasıtalarıyla ulaşım kolay ve rahattır. , görsel ve işitsel ekipmanları olan 20 sınıfta, maxsimum 14 kişilik gruplar halinde Fransızca dl eğitimi vermektedir. Okul binasında ayrıca, Multimedya bilgisayarların ve internet erişimi olan diğer bir kafeterya, dinlenme salonu. Ücretsiz wi-fi, kütüphane, alışma merkezi, video odası bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Okul öğrencilerine; Seine nehrinde bot gezisi, bölgesel geziler, Parisin ünlü müzelerine rehberli geziler, Paris dışındaki ünlü yerlere geziler, Eiffel Kulesi ve Arc de Triomphe gibi ünlü anıtlara gezintiler, Loire Vadisine ve unku kalelere ziyaretler konser, sinema, tiyatro, restoran, bar ve gece kulübü, Şehir gezileri, Spor faaliyetleri gibi faaliyetler sunmaktadır. Kafeteryada; çeşitli Fransız günlük gazetelerini, dergilerini ve okulumuz tarafından hazırlanan kültürel programların duyurularını bulurlar. 


Konaklama

Accord-Paris kendisini tercih eden öğrencilerine, eğitimleri süresince; Aile yanı konaklaması, öğrenci yurdu konaklaması, öğrenci rezidansları, hotel, otel, Paris-Bastille Stüdyoları, Paris-Reuilly Studios gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Accord Ecole de Langues Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita