Accent Francais

Fransa / Montpellier / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta fransizca Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili fransizca
Konaklama Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Accent Francis Dil okulu 1998 yılında Fransa’da Montpellier şehrinde kuruldu.,2012 -2017 yılları arasında her sene en iyi dil okullarına verilen Star Awards ödülünü kazanmıştır. Hizmetler ve kurslar için Eğitim Bakanlığı'nın Fransız Kalite Etiketini akredite etmiştir. Cadre Européen (CECR) kuruluşunun parçası olan, dinamik ve diplomalı öğretmenler tarafından yürütülen bir eğitim sunulmaktadır. Eğitim iletişim odaklı yapılmaktadır. Okul resmi sınav merkezidir. Fransız hükümetinin prestijli ‘’Qualité FLE’’ ünvanına sahip köklü bir kurumdur. 

Sunulan Programlar

Standart Fransızca Kursu

Yoğun Fransızca Kursu

Birleştirilmiş Fransızca Kursu

Özel Kurslar

Uzun Dönem Fransızca Kursu

DELF / DALF Sınavlarına Hazırlık Kursları

Fransızca + Üniversiteye Hazırlık Kursu

Fransızca Ve Aşçılık / Kültürel Programıİmkanlar

Accent Francis, Fransa’ nın  Montpellier şehrinin merkezinde 19 yüzyıldan kalma bir binada eğitim vermektedir. Okul toplu taşıma hatlarına birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Şehir, Akdeniz’den sadece 15 dakika uzakta, dağa ve nehre yakınlığıyla dinlenmeye ve spor yapmaya uygun bir yerdedir. Kafelere, restorantlara, mağazalara yakın konumdadır. Okulda, Tam donanımlı modern aydınlık 20 sınıfta Fransızca dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, Tamamen multi-medya ile donanmış, ücretsiz internet ve Fransızca kitaplar bulunan çalışma odası, soğuk içecek ve kahve makinelerinin bulunduğu bir kafe,  kablosuz ağ bağlantısı, bir turizm ofisi bulunmaktadır. Bilgisayar odası, kütüphane. dinlenme salonu bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Her hafta sizler için hazırlanmış rehberli ziyaretler, geziler, şarap veya peynir tatma, müzikli eğlence, Film günleri, karaoke, Fransızca şarkılar, yemek pişirme çalışmaları, ve birçok sportif faaliyetler vb. Bütün aktivitelerde tüm sorularınıza cevap verebilecek olan rehberimiz, sizlere eşlik edecektir.


Konaklama

Accent Francis, kendisini tercih eden öğrencilerine, eğitim süresince, aile yanı konaklaması, stüdyo daireler, öğrenci rezidansında stüdyo odalar, üniversite kampüsünde oda ve otel  konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Accent Francais Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita