Ability English

Avustralya / Sydney / Merkeze Uzaklık 4 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
18 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 18
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Ability English, 1996 yılından bu yana Sydney  ve Melbourne 'de yer alan şubesiyle öğrencilerini ağırlamaya devam etmektedir. Sydney Avustralya'nın  dil eğitimi için en çok tercih edilen popüler  bölgeleri arasındadır.

Sunulan Programlar

IELTS Sınavı Hazırlık

Akademik Amaçlı İngilizce Kursu

Cambridge Sınavı Hazırlık

Survivor İngilizce Kursu (İngilizce konuşmakta zorlandığınız alanlarda özel çalışmalar, örneğin telefon görüşmeleri )

Seçmeli İngilizce Kursu 
İmkanlar

Sydney kampüsü, merkezi konumda bulunan ve okula yürüme mesafesinde yer alan  ulaşım ağına sahip, mükemmel bir lokasyondadır. Okul içerisinde ise 31 adet sınıf, iki büyük öğrenci salonu, ilk yardım odası, öğrenci mutfakları, ders çalışabileceği özel odalar,günün yorgunluğunu atabileceği balkon, bilgisayar odaları, namaz odası bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Yaşam kalitesi açısından; dünya şehirlerinin ilk 5 'inde yer alan Sydney 'de öğrencileri oldukça kültürel bir ortam ve sosyal yaşam alanı bekliyor. Turistik destinasyonlarının gözde merkezi olan Sydney ; sörf tutkunu öğrenciler  için eğlenceli Bondi Beach gibi uzun sahillere; festivallerden, operalardan hoşlanan öğrenciler içinse 'Sydney Opera House' gibi cazibe merkezi yapılara ev sahipliği yapar. Ayrıca geniş alanlara yayılmış park ve bahçeler, sanat galerileri, müzeler de öğrenciler için çekici noktalar arasındadır.


Konaklama

Konaklama seçenekleri arasında ise; aile yanı konaklamanın yanı sıra, öğrenciler için hazırlanmış öğrenci yurtları ve her bütçeye uygun özel odalarda seçenekler arasındadır.


Ability English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita