VanWest College

Kanada / Kelowna / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Vanwest 1988 yılında Kanada’nın Colombia eyaletinde, şehrin merkezinde ki Leon caddesi üzerinde konumlanmış bir kariyer kolejidir. VanWest College,  aynı zamanda Kanada’nın tek yetkili BULATS (Business Language Testing Service)  test merkezidir.  Tamamen Kanadalı işverenlerin istihdam taleplerine ve uluslararası öğrencilerin ihtiyaçlarına göre, uzman akademisyenler tarafından hazırlanmış bir müfredata sahiptir. VanWest College, ticaret, pazarlama, iş yönetimi ve profesyonel müşteri becerileri işbirliği programları sunmaktadır. Alanında uzman öğretmenler tarafından kaliteli bir öğrenim sunulmaktadır. İşletme, Pazarlama, Ticaret, İletişim ve Turizm alanlarında eğitim imkanı sunan okulun, sertifika, diploma ve Co-op ( Maaşlı Staj) seçenekleri bulunmaktadır. Öğrencilerin eğitim altyapılarına, iş deneyimlerine ve aldıkları Co-op diploma eğitimine uygun, kalifiye bir işe yerleştirmeyi garanti ediyor.

Sunulan Programlar

ESL PROGRAMLARI

Genel bakış

Genel ingilizce

Akademik Amaçlı İngilizce (EAP)

İş ve İşyeri için İngilizce (BULATS)

Sınav Hazırlığı için İngilizce (IELTS / CAE)

Aileler için İngilizce

Topluluk Bağlantıları

Üniversite Yolu

Seçmeli Dersler

KARİYER EĞİTİMPROGRAMLARI

Genel bakış

Ticaret ve Pazarlama İşbirliği Diploması

İşletme Yönetimi Co-op Diploması

Profesyonel Müşteri Hizmetleri İşbirliği Sertifikası

Kültürlerarası İş İletişimi Diploması

Kültürlerarası İş İletişimi Sertifikasıİmkanlar

Vanwest. aydınlık ve modern bir kampüse sahip olmanın yanında ana otobüs istasyonuna ve göle kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Dil Okulu’nun bulunduğu bölgede birçok restoran, kafeterya, mağaza vb. olanaklar bulunmaktadır. Okulda  7 adet tam donanımlı derslik, bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet erişimi, dinlenme salonu ve kafeterya, öğrenci salonu ve patio, resmi bulats test merkezi bulunmaktadır. Okul aynı zamanda TOEIC ve Cambridge sınav merkezidir


Sosyal İmkanlar

Vanwest, öğrencilere  ders sonrası İngilizceyi geliştirmek için  eğitici, kültürel, eğlenceli  aktiviteler sunmaktadır. Ders bitiminde alışveriş, yemekler, olağanüstü canlı eğlence, spor etkinlikleri, tiyatro, açık hava maceraları, muhteşem okyanus ve dağ manzaraları ve tarihi yerlere kültürel geziler, Vancouver harika bir yürüyüş etkinlikleri. Hafta sonları; Whistler'a, Kanada Kayalıklarına, Victoria'ya, Vancouver Adası'na ve elbette, yıl boyunca süren su ve arazi sporlarına kadar birçok aktiviteler sunulmaktadır.


Konaklama

Vanwest kendini seçen öğrencilere bazı konaklama imkanları da sunar. Aile yanı, öğrenci evi, öğrenci yurdu, konut alternatiflerinden kendinize uygun olan bir tanesini seçme şansına sahipsiniz.


VanWest College Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita