TLG - The Language Gallery

İngiltere / Londra / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

The Language Gallery eski adıyla LSBF School of English, Londra’nın önde gelen işletme okullarından birinin akademik uzmanlığını, British Council onaylı bir dil kurumunun ilgi, dikkat ve kalitesiyle birleştirmesi özelliğiyle diğer okullardan ayrılır.Öğrencileri burada İngilizce dilinden daha fazlasını öğrenirler. Öğrencilerde kendine güven oluşturmanın yanı sıra onların iletişim ve liderlik becerilerini geliştirmeyi hedefler İngilizce’nin tüm aşamalarında (konuşma, dinleme, yazma ve okuma) güçlü temeller kurma odaklı olan ve öğrenmeyi grup aktiviteleri ve sınıf tartışmaları ile tamamlayan eşsiz öğretme yaklaşımı, öğrencilere yeni edindikleri becerileri kendinden emin bir biçimde kullanma imkanı sunar.İmkanlar

The Language Gallery,Londra’nın merkezinde Southampton bölgesinde,LSBF's New Court kampüsü içindeki modern tesiste konumlanmıştır. Londra'nın merkezinde yer alan New Court kampüsü, Londra'nın Trafalgar Meydanı, İngiliz Müzesi, Batı Yakası dahil olmak üzere tüm büyük merkezlerine yakındır ve Londra şehrinin ünlü Square mile bölgesi olarak adlandırılan şehrin finansal ve iş bölgesinden kısa bir otobüs yolculuğu mesafesindedir. Metro ve otobüs durakları okula birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Tam donanımlı 20 adet klimalı 13derslikte, maksimum 16 kişilik gruplar halinde igilizce dil eğitimi verilmektedir.Okul binasında ayrıca, kütüphane, İnternet bağlantısı, bilgisayar odası, öğrenci salonu, çalışma odası bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Okulda ders dışında açık hava aktiviteleri, film geceleri, müze ve sanat galerilerine geziler gibi çeşitli sosyal, kültürel ve sportif aktiviteler de düzenlenmektedir.


Konaklama

The Language Gallery öğrencilerine, aile yanı konaklaması, yurt konaklaması, stüdyo daire ve paylaşımlı daire, öğrenci evleri, öğrenci rezidansları seçeneklerini sunmaktadır.


TLG - The Language Gallery Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita