TLG - The Language Gallery

İrlanda / Dublin / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

The Language Gallery eski adıyla LSBF School of English, Londra’nın önde gelen işletme okullarından birinin akademik uzmanlığını, British Council onaylı bir dil kurumunun ilgi, dikkat ve kalitesiyle birleştirmesi özelliğiyle diğer okullardan ayrılır. Öğrencileri burada İngilizce dilinden daha fazlasını öğrenirler. Öğrencilerde kendine güven oluşturmanın yanı sıra onların iletişim ve liderlik becerilerini geliştirmeyi hedefler İngilizce ’nin tüm aşamalarında (konuşma, dinleme, yazma ve okuma) güçlü temeller kurma odaklı olan ve öğrenmeyi grup aktiviteleri ve sınıf tartışmaları ile tamamlayan eşsiz öğretme yaklaşımı, öğrencilere yeni edindikleri becerileri kendinden emin bir biçimde kullanma imkanı sunar.

Sunulan Programlar
General English
Intensive English
IELTS Prep
Cambridge Exam 


İmkanlar

TLG Dublin  2015 yılından beri, Ibat College partnerliğinde, Irlanda’nın başkenti olan Dublin’in şehir merkezinde Temple Bar üzerinde Wellington Quay'da açılmıştır. Dublin'in ana alışveriş caddesi Grafton Street ve Saint Stephen's Green'e birkaç dakika uzaklıktadır. Demiryolu, otobüs ve tramvay bağlantıları sayesinde Dublin de ulaşım çok kolay ve hızlıdır. Modern okul binasında, tam donanımlı , modern materyallerin bulunduğu sınıflarda, maksimum 15 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca; wifi, mutfak, kantin, kütüphane, bilgisayar odası, multi medya merkezi, öğrenci salonu bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Dubline günlük şehir turları, hafta sonu şehir dışı gezileri, Moher Uçurumları’nı ziyaret, Guinness Storehouse Müzesi gezileri ve daha fazlasıyla sosyal, kültürel, sportif ve turistik faaliyetlere katılabilirsiniz.


Konaklama

The Language Gallery Dublin Dil Okulu kendisini seçen öğrencilerine eğitimleri süresince, aile yanı konaklaması, yurt konaklaması, paylaşımlı öğrenci evi, öğrenci rezidansları  gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


TLG - The Language Gallery Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita