Talk School of Languages

Amerika / San Francisco / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
17 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 17
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

TALK  1996 yılından beri İngilizce dil eğitimi veren bir kuruluştur. Fort Lauderdale, Florida Boston,Massachusetts, San Francisco, California şubeleri bulunmaktadır. TALK'un  misyonu,  tüm ülke ve kültürlerden gelen bireyler arası iletişim, anlayış, işbirliği ve saygının var olduğu bir dünya yaratmaya yardımcı olmaktır. Her yaştan ve her düzeyde öğrenciye bireysel ve grup halinde İngilizce Dil Programları sunulmaktadır. . TALK yeni bir dil kazanımının iletişimsel metodunu, etkili malzemeler ve teknolojiyi kullanarak dili en iyi şekilde öğrenmenizi sağlamaktadır.

Sunulan Programlar:
General English
Intensive English
Business English
Vacation English
TOEFL Prep
IELTS Prep
Academic Year and Semester
Semi Intensive English
University Pathway
Aile Programları


İmkanlar

TALK San Francisco, San Francisco’nun güneyinde, Belmont, California kentinde, Notre Dame de Namur Üniversitesi kampüsünde yer almaktadır. Kafelere, restoranlara, mağazalara yürüme mesafesindedir. Yerel organik yiyecekler satan kafeteryalardan alışveriş yapabilirsiniz. Kampüs Caltrain toplu ulaşım hattı üzerinde bulunmaktadır ve havalimanına 10 dakika uzaklıktadır. Okulda modern döşenmiş tam donanımı dersliklerde öğretmenler rehberliğinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında, kütüphane, Bilgisayar laboratuvarları ve kampüs boyuna ücretsiz Wi-Fi erişimi, öğrenci salonu bulunmaktadır. Ayrıca öğrenciler spor kompleksi, gösteri sanatları merkezi, sanat galerisi, bilgisayar laboratuvarları ve kampus içi kablosuz internet dahil olmak üzere kampüsün tüm hizmet ve tesislerinden faydalanmaktadırlar. 


Sosyal İmkanlar

TALK San Francisco öğrencileri yerel konserler, müzeler, San Francisco’ya yürüyüş gezileri ve plaja geziler gibi birçok eğlenceli aktivitenin keyfini çıkarırlar,. Google, Yahoo ve Facebook gibi teknoloji devlerini barındıran dünyaca ünlü Silikon Vadisi kampüse 20 dakika uzaklıktadır. Ayrıca öğenciler, Six Flags Eğlence Parkı, Napa Valley ve Lake Tahoe gibi heyecan verici yerlere  günü birlik veya hafta sonu gezilerine katılabilirler.


Konaklama

TALK San Francisco öğrencilerine, aile yanında konaklama, yurtta konaklama, öğrenci evleri konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Talk School of Languages Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita