Talk School of Languages

Amerika / Boston / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

TALK 1996 yılından beri İngilizce dil eğitimi veren bir kuruluştur. Fort Lauderdale, Florida Boston,Massachusetts, San Francisco, California şubeleri bulunmaktadır. TALK'un misyonu, tüm ülke ve kültürlerden gelen bireyler arası iletişim, anlayış, işbirliği ve saygının var olduğu bir dünya yaratmaya yardımcı olmaktır. Her yaştan ve her düzeyde öğrenciye bireysel ve grup halinde İngilizce Dil Programları sunulmaktadır. . TALK yeni bir dil kazanımının iletişimsel metodunu, etkili malzemeler ve teknolojiyi kullanarak dili en iyi şekilde öğrenmenizi sağlamaktadır.

Sunulan Programlar

General English

Intensive English

Business English

Vacation English

TOEFL Prep

IELTS Prep

Academic Year and Semester

Semi Intensive English

University Pathway

Aile Programlarıİmkanlar

TALK International Boston, Boston ‘un Metrowest bölgesinde Regis College kampüsünde eğitim hizmeti vermektedir. Bu bölgede birçok restoran, kafeterya, mağaza ve öğrencilerin hoşça vakit geçirebileceği yerler bulunmaktadır. Modern tam donanımlı dersliklerde İngilizce dil eğitimi vermektedir. Öğrenci salonu, bilgisayar laboratuvarı, çalışma odası ve kablosuz internet erişimi gibi olanaklar bulunmaktadır. Ayrıca kampüsün tüm olanaklarından da faydalanma imkanı vardır. Toplu taşıma vasıtalarıyla ulaşım kolay olmaktadır.


Sosyal İmkanlar

TALK International Boston, öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirmeleri amacıyla çeşitli gezi ve aktiviteler organize etmektedir. Bunlardan bazıları şunlardır: uluslararası yiyecek festivali, bot gezileri, alış veriş turları, barbekü, müze ziyaretleri, sanat festivalleri, tiyatro, çeşitli konserler; Nantucket gezisi, Martha’s Vineyard gezisi, Hyannisport Harbor deniz gezisi, balina izleme, sal gezisi, Boston Red Sox, kış aylarında ise kış sporları bunlardan bazılarıdır.


Konaklama

TALK International Boston, öğrencilerine kurs müddetince,  aile yanı konaklaması, öğrenci rezidansları, daireler, kampüste bulunan öğrenci evleri ve otel gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Talk School of Languages Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita