Stafford House School of English

Kanada / Calgary

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1952 yılında kurulmuş olan Stafford House dil okulları zinciri, 60 yıllık tecrübesiyle yüksek kalitede eğitim vermektedir. Okulun Londra'da, Brighton'da, Canterbury'de, San Diego'da, San Francisco'da, Chicago'da ve Boston'da şubeleri bulunmaktadır.

Sunulan Programlar

Standart İngilizce Kursları

Temel İngilizce Kursları

Yoğun İngilizce Kursları

Üniversite hazırlığı Kursları

Özel Dersler

IELTS Kursları

Universty Pathway

TOEFL Hazırlık Kursları

Birebir İngilizce Grup Dersleriİmkanlar

Stafford House 1974 yılında  Calgary ’nin  ana iş bölgesinde konumlanmıştır. Ayrıca Calgary kulesi, Galgary merkez kütüphanesi, alışveriş merkezine, tropikal park, sinema ,tiyatro,restoran ve kafelere yakındır.Ayrıca ulaşımın ücretsiz olduğu tren bölgesinde yer almaktadır.Tren ve otobüse 1 dakikalık yürüme mesafesindedir.Bu sayede öğrenciler gitmek istedikleri yere ücretsiz ve kolaylıkla ulaşma imkanına sahip olurlar.

Stafford House, şehir merkezinde bulunan modern bir binanın ilk iki katında eğitim vermektedir. Tam donanımlı derslik, Öğrenci salonu, Bilgisayar odası, Ücretsiz Wi-Fi, Öğrenci mutfağı, Ders çalışma alanı, Multi-medya sınıflar, Global öğrenme merkezi, öğrenci destek masası, futbol sahası, film odası olanaklarını da sunar.


Sosyal İmkanlar

Okul öğrencilere boş zamanlarını değerlendirmek, konuşma dilini pekiştirmek amacıyla bir bazı aktiviteler sunar. Canadian Rockies, Lake Loise, Banff, Canmore, Jasper gibi yerlere geziler, şehir turları, kültürel ve sportif faaliyetler, doğa gezileri bunlardan bazılarıdır.


Konaklama

Okul kendisini tercih eden öğrencilere bazı konaklama imkanları da sunar. Aile yanı, öğrenci rezidansları, öğrenci yurdu. Öğrenciler bu konaklama alternatiflerinden birini seçme şansına sahiptirler.


Stafford House School of English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita