St Giles International Colleges

Kanada / Vancouver / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

1955 yılında Merkezi Londrada olan St Giles International dil okulunun Amerika, Kanada, İngiltere ve Brazilya da şubeleri bulunmaktadır. 50 yıldır verdiği eğitim ile dünyanın en prestijli ve en büyük okullarından biri haline gelmiştir. St. Giles International İngilizce Dil Okullarının öncelikli amacı herkesin karşılayabileceği eğitim ücretleri ile kaliteli bir eğitim verebilmek ve öğrencilerinin St. Giles International İngilizce Dil Okullarını sadece bir bina olarak değil, değişik kültürlerden gelen kişilerle tanıştıkları, eğitim aldıkları ve mutlu oldukları bir yer olarak hatırlamalarını sağlamaktır.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce Kursları
Sınav Hazırlık Kursları: IELTS, TOEFL, TOEIC, Cambridge (FCE, CAE)
Akademik Hazırlık Kursları: English for University Studies
Profesyoneller için İngilizce Kursları: Business, Teacher Training, One-to-One
Yeni başlayanlar İngilizce
Uluslararası Yarıyıl Dersleri
Platinum İngilizce Kursları
İş ingilizcesi
Cambridge İngilizce Hazırlık
Üniversite Çalışmaları için İngilizce


İmkanlar

St Giles ınternational dil okulunun şubesi olan Vancouver 1955 te şehir merkezinde  iş bölgesinin popüler bir yerinde, modern bir ofis binasının bir katını kaplamaktadır. Hareketli bir cadde olan Robson Street’e, Vancouver sahiline, deniz otobüslerine ve dünyaca ünlü Stanley Park’a yakındır, Okul, ana alışveriş ve eğlence bölgelerine yürüme mesafesinde ve hava alanından sadece otuz dakika uzaklıktadır. Toplu taşıma araçlarına yakınlığı nedeniyle ulaşım sorunsuz bir şekilde halledilmektedir. Okulda 17 tane rahat bol ışıklı tam donanımlı 17 derslikte kaliteli eğitim verilmektedir. Çoğu sınıfta TV,tüm sınıflarda elektronik beyaz tahta, bazı sınıflarda klima bulunmaktadır. Okul binasında ayrıca, Kafeterya, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, bedava internet, öğrenci salonu, özel eğitim merkezi bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

St Giles Vancouver öğrencilerine çeşitli aktivitelerde sunmaktadır.: Robson Street'teki çok çeşitli dükkanlar ve seçkin kafeler, Granville caddesi'ndeki popüler gece kulüpleri krallığı ve Stanley Park'ın köşesinde ya da güzel İngiliz Körfezi ve Sunset plajı'nda. Alışveriş, gastronomi, gece hayatı, spor, turistik ve kültürel geziler bunlardan bazılarıdır.


Konaklama

St Giles Vancouver öğrencilere bazı konaklama imkanlarıda sunmaktadır. Öğrenci yurtları, ev dairesi, otel veya misafir evleri ve aile yanı konaklama, hotel gibi seçeneklerden birini seçebilirsiniz.


St Giles International Colleges Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita