St Giles International Colleges

İngiltere / Eastbourne / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
14+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 14+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

St. Giles International Collages, 1955’ten beri 100’ün üzerinde farklı ülkeden 14.000 civarında olmak üzere her yaştan ve milletten insana mükemmel bir dil eğitimi fırsatı sunmuştur. Çeşitli yaşlar, yetenekler ve hedefler için tasarladıkları programlarla öğrencilerini hedeflerine ulaştırmaya devam etmektedirler. 


Sunulan Programlar

Genel İngilizce 

Akademik İngilizce

Sınav Hazırlık Kursları : Cambridge (FCE, CAE), IELTS, TOEFL, TOEIC

İş İngilizcesi

Öğretmenlere Yönelik İngilizce

Ticari İletişim için İngilizce

Turizm için İngilizce

Sanat ve Dizayn için İngilizceİmkanlar

Şehir merkezine çok yakın bir bölgede bulunan okul, geniş bir alanda olup güzel bir bahçesi ve şık bir havuzu vardır. Modern yapılı binalarının içerisinde öğrencilerin en iyi şekilde eğitim alabilmeleri adına maksimum 12 kişilik tam donamlı sınıfları, multimedya merkezi, kütüphane, dijital dil laboratuarı, ücretsiz internet erişimi, kafeterya ve teras mevcuttur.


Sosyal İmkanlar

Öğrencilerinin yeni insanlarla tanışarak sosyalleşmelerini ve bu sayede de dillerine katkıda bulunabilmeleri adına çeşitli etkinlik ve geziler düzenlemektedirler. Bununla birlikte kendilerinin boş zamanlarını geçirebilecekleri kafe, bar, restoran ve mağaza gibi imkanları da bulunmaktadır. 


Konaklama

St. Giles öğrencilerinin konaklama ihtiyaçlarını seçtikleri ailelerin yanlarına, misafirhanelere ya da yurtlara yerleştirerek gidermektedir. 


St Giles International Colleges Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita