St Clare's College Oxford

İngiltere / Oxford / Merkeze Uzaklık 4 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
17+ , 15+ , 10+ 24 Hafta ingilizce Yurt /
Yaş Aralığı 17+ , 15+ , 10+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Yurt /

St Clare's College, 1953’ten beri uzman eğitmenleriyle birlikte destekleyici, arkadaş canlısı ve yüksek kalitede verdikleri eğitimle kendilerini tercih eden öğrencilerini daima hedeflerine ulaştırmışlardır. 

2.Dünya Savaş’ından sonra İngiliz ve Avrupalı öğrenciler arasında bağlantı kurmak için açılan  okul zamanla dünyaya yayılarak 40’dan fazla milliyetten öğrenci ağırlamıştır.

Yetişkinler, gençler ve çocuklar için 3 farklı kampüsü bulunan okulda 17 yaş üstü öğrenciler Bardwell Road Centre’da, 15-17 yaş aralığındaki öğrenciler Banbury Road Campus’de, 10-15 yaş aralığındaki öğrenciler ise Junior Centre’da eğitim görmektedir. 


Sunulan Programlar

Yetişkinler için :

IELTS

Akademik İngilizce

Genel İngilizce

İngilizce Kombinasyon Kursu


Gençler için :

Yaz Kursları

Hassas İngilizce

Sınav Hazırlık

IB Giriş 


Çocuklar için:

İngilizce ve Etkinliklerİmkanlar

17 yaş ve üzeri öğrencilerin eğitim gördüğü St.Clare’s Oxford, şehir merkezine 30 dakikalık mesafede bulunmakta ve öğrencilerine en iyi hizmeti verebilmek adına tam donanımlıdır. Teknolojik sınıfları, dinlenme salonları, yemek salonu, bilgisayar odası, bireysel çalışma merkezi, kablosuz internet erişimi ve bahçeleri bulunmaktadır.     


Sosyal İmkanlar

Öğrencilerini sosyal ve kültürel alanlara teşvik etmek, İngiliz kültürünü tanıtmak ve aynı zamanda dil eğitimlerine katkıda bulunabilmek adına çeşitli etkinlik ve geziler düzenlenmektedir. 

Yetişkinler için ; İngiliz çay saati, tenis, yüzme, futbol gibi sportif aktiviteler, konser, sinema ve tiyatro gibi sanatsal etkinlikler, Oxford turları ve büyük şehirlere düzenlenen günübirlik geziler, sandal turları ve barbekü partileri gibi programlar sunulmaktadır.

Çocuklar için ; Çeşitli şehir gezileri ve Oxford turları, yüzme, masa tenisi, futbol, basketbol gibi sportif aktiviteler, drama, sokak dansı, el işi çalışmaları, mücevher tasarımı gibi kurslar, disko, karaoke, quiz gecesi gibi etkinlikler sunulmaktadır. 


Konaklama

Okul öğrencilerine belirledikleri ailelerin yanları ya da yurt seçeneklerini sunmaktadır.


St Clare's College Oxford Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita