Sprott Shaw Language College

Kanada / Victoria / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı /

1903 tarihinde kurulan Sprott Shaw Language College okulu Toronto, Vancouver, Surrey ve Victoria'da 4 tane şubesi bulunan bir dil okuludur. Öğrencilerin başarısına odaklanmış okul sslc gibi çeşitli İngilizce kursları sunmaktadır. TOEFL ve TOEIC test hazırlama, IELTS test hazırlama, FCE ve CAE Cambridge test hazırlama. Kolej ve Üniversite Pathway programlarımızın yanı sıra, SSLC, Kanada'daki eğitimlerine devam etmek isteyenler için İş İngilizcesi, Powerspeaking ve Modern Medya programları sunmaktadır. Öğrencinin ihtiyaçlarına göre sunulan esnek dersler ve özel kurslarla size en uygun ders çalışma planı hazırlanmaktadır.

Sunulan Programlar
General English
Intensive English
Business English
Academic English
IELTS Prep
Cambridge Exam
Summer Programme
Junior Programme
TOEIC


İmkanlar

Vancouver Adası'nda bulunan Victoria, British Columbia eyaletinin başkentidir. Sportt Shaw Victoria Vivtoria’nın şehir merkezinde yer almaktadır. Okul, restoranlara, dükkanlara, kafelere ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Toplu taşıma araçlarına yakınlığından dolayı ulaşım kolayca sağlanmaktadır. Okul binasında tam donamlı 15 derslik bulunmaktadır. Dersliklerde tecrübeli öğretmenlerle birlikte 15 kişilik sınıflarda kaliteli eğitim verilmektedir. Okul binasında,2 adet öğrenci salonu, bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet, mikrodalga fırın, buzdolabı, soğuk içecek ve atıştırmalık otomat gibi olanaklar sağlanmaktadır. Victoria dil okuluna giderek hem kaliteli bir İngilizce öğrenebilir hem de bir ada yaşantısı yaşayabilirsiniz.


Sosyal İmkanlar

Sport Shaw dil okulu Hoş geldin partisi, kahve ve sohbet, şehir turu, lezzetli tatlılar, yoga, buz pateni, hafta sonu gezileri, şehir turları, tarihi yerlere ziyaret gibi daha birçok sosyal, kültürel, sportif aktiviteler sunmaktadır.


Konaklama

Sport Shaw Victoria dil okulu, aile yanı konaklama, öğrenci rezidansları konaklama, öğrenci yurdu konaklama gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.Farklı konaklama  isteyen öğrencilere yardımcı olmak amacıyla öğrenci servisleri bulunmaktadır.Sprott Shaw Language College Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita