Sprott Shaw Language College

Kanada / Vancouver / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Yurt /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Yurt /

1903 tarihinde kurulan Sprott Shaw Language College okulu Toronto, Vancouver, Surrey ve Victoria'da 4 tane şubesi bulunan bir dil okuludur. Öğrencilerin başarısına odaklanmış okul sslc gibi çeşitli İngilizce kursları sunmaktadır. TOEFL ve TOEIC test hazırlama, IELTS test hazırlama, FCE ve CAE Cambridge test hazırlama. Kolej ve Üniversite Pathway programlarımızın yanı sıra, SSLC, Kanada'daki eğitimlerine devam etmek isteyenler için İş İngilizcesi, Powerspeaking ve Modern Medya programları sunmaktadır. Öğrencinin ihtiyaçlarına göre sunulan esnek dersler ve özel kurslarla size en uygun ders çalışma planı hazırlanmaktadır.

Sunulan Programlar

Birleştirilmiş İngilizce Kursu

Beceri Geliştirme Odaklı İngilizce Kursu

Öğleden Sonra Seçmeli Dersler Kursu

TOEIC Sınavına Hazırlık Kursu

İş İngilizcesi

Çeviri ile İngilizce Kursları

Power Speaking and Modern Media Programı

Hava Yolu Ulaşımı Kabin Memurları için İngilizce Kursu

TOEFL Sınavına Hazırlık Kursu

IELTS Sınavına Hazırlık Kursu

Cambridge FCE Sınavına Hazırlık Kursu

Cambridge CAE Sınavına Hazırlık Kursuİmkanlar

SSLC Vancouver, şehir merkezinin tam kalbinde, biri Melville Caddesi'nde ve diğeri de Howe Caddesi'nde olmak üzere 2 kampüsü bulunmaktadır. Okul çıkışı, kapımızın hemen dışında mağazalar, kafeler ve restoranlar, eğlence yerleri v.b yerler cadde boyunca sıralanmıştır. Okul Toplu taşıma araçları otobüs ve skytraine yürüme mesafesinde olduğu için ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Okulsa 22 tane tam donanımlı dersliklerde tecrübeli öğretmenler tarafından kaliteli eğitim verilmektedir. Okul binasında ayrıca, Ücretsiz kablosuz internet, öğrenci salonu ve bilgisayar laboratuvarı bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

SSCL Vancouver öğrencilerine Kayak, öğrenci partileri, kamp, sportif aktiviteler,şehir içi ve şehir dışı turları,Tarihi yerlere geziler ve bunun gibi faaliyetler sunmaktadır.


Konaklama

SSCL kendilerini tercih eden öğrencilerine aile yanı, öğrenci rezistanları öğrenci yurdu gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca farklı konaklama türü seçmek isteyenlere yardımcı olmak amacıyla bir servis bulunmaktadır.


Sprott Shaw Language College Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita