Sprachcaffe Languages Plus

Malta / St. Julians / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
18 24 Hafta ingilizce Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 18
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Yurt / Butik Otel /

1952 yılında kurulan Stafford House Dil Okulları, Brighton, Canterbury, London, Cambridge, Chicago, San Diego, San Francisco, Boston şubelerinde İngilizce dil eğitimi vermektedir. Intrak olarak bilinen dil okulları 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Stafford House Dil Okulları tarafından devralınmıştır. Stafford House Dil Okulları güçlü yanlarınızı keşfetmenize ve zayıf yanlarınızı geliştirmenize yardımcı olmak amacıyla yoğun eğitim sağlamanın yanı sıra üstün nitelikli eğitmenlerimizi kendinizi ifade etmeniz ve bir birey olarak gelişmeniz konusunda da sizleri teşvik etmektedir.

Sunulan Programlar
Standart İngilizce Kursu
Yoğun İngilizce Kursu
İş İngilizcesi Kursu
Birebir Kurslar
Seçmeli Kurslar
Öğleden Sonra - İletişim Odaklı İngilizce Kursu
FCE / CAE Sınavlarına Hazırlık Kursu
Standart İngilizce Kursu / IELTS Sınavına Hazırlık Kursu
Standart İngilizce Kursu / Üniversite Pathway Programı


İmkanlar

Sprachcaffe dil okulu, Malta adasında St. Julian’sda Club Village'de yer almaktadır. Alışveriş merkezi Sliema otobüs ile sadece 15 dakika uzaklıkta, gece hayatının merkezi Paceville ise kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Toplu taşıma araçları ile Sprachcaffe’den, Mdina, Bugibba, Slimena, Mosta gibi birçok yere kısa sürede gitmeniz mümkündür. Okula sadece birkaç dakika uzaklıkta otobüs durakları bulunmaktadır.  Okul kayalık plajlara 10 dakika yürüme mesafesindedir, kumlu plajlara ise otobüs ile yaklaşık 40 dakikada ulaşılabilmektedir.  Sprachcaffe St. Julians Dil Okulu, geniş bir alan üzerine kuruludur ve ortasında büyük bir yüzme havuzu mevcuttur. Tam donanımlı modern ,23 kapalı, 6 açık görsel ve işitsel ekipman ile donanımlı, engellilere uygun sınıf Yaz sezonunda 20 ek sınıfta 10 kişilik gruplar halinde eğitim verilmektedir. Okul binasında ayrıca, restoran, bar, disko, video, çalışma ve oyun odası, kütüphane, bahçeler, plaj voleybolu sahası, yüzme havuzu,  bilorda masasının yer aldığı ortak salon, Kiralık Her sınıfta klima, 7/24 resepsiyon servisi gibi olanakları mevcuttur.


Sosyal İmkanlar

 Haftasonu okul tarafından düzenlenen kültürel geziler (Valetta, Ghain, Mdina, Gozo, Comino, Sicilya ve tekne gezileri), spor aktiviteleri ve plaj partileri, Volleybol/Futbol Turnuvası, Karşılama Partisi, Eğlence Gecesi/ Canlı Müzik, Ghain Tuffieha Koyu'na Gezi, Kareoke Gecesi/ BBQ, Scuba Dive Kursu , Gozo Jip Safari gibi faaliyetler düzenlenmektedir.


Konaklama

Sprachcaffe dil okulu, aile yanı konaklaması, stüdyo daire konaklaması,, öğrenci evi konaklaması, apartlar, stüdyo daireler  ve otel gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Sprachcaffe Languages Plus Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita