Sprachcaffe Langauges Plus

Fransa / Paris / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Konaklama
18 Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 18
Konaklama Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

Sprachcaffe,30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi vermektedir. Kişiselleştirilmiş dil kursları ve iletişime dayalı ders metodları sayesinde dilinizi hızlı ilerletmeniz ve öğrendiklerinizi günlük hayatta kolayca kullanmanızı sağlamaktadır.  ismi dil ve konuşma anlamına gelen ”Sprach” ve Kafe anlamına gelen “Caffe”den oluşmuştur. Sprachcaffe/Languages PLUS okullarında öğretmenlerimiz, tam niteliklere sahip, üniversite mezunu, tam motivasyonlu ve öğrettikleri dilde konuşma teknikleri konusunda deneyimli, öğrettikleri dil ana dilleri olan kişilerdir. Öğretmenler gerçek yaşam iletişimi ve rehberli diyaloglar, görüşmeler ve oyunlar ile öğrencilerin yeni öğrendikleri kelimeleri ve dil bilgisini aktif bir şekilde kullanarak ve onla bütünleşerek öğrenmelerini sağlar. Bu şekilde konuşmayı öğrenirken akıcılığı ve güveni garanti eder. 

Sunulan Programlar
Standart Fransızca Kursu
Yoğun Fransızca Kursu
Birleştirilmiş Fransızca Kursu
DELF Sınavına Hazırlık Kursu
Birebir Fransızca Kursu


İmkanlar

Sprachcaffe-Paris,Fransanın Paris şehrinde,  9. Arrondissement güneydoğusunda olan “Arrondissement de l’Opera” da sessiz bir cadde üzerindedir.  Boulevard Hausmann, birçok restoranı, kafe, mağaza ve butikler okula yakın bir konumdadır. Metroya “Les Halles ya da Opera Binası birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Okula en yakın metro istasyonu Grands Boulevards'tır. Paris Opera, Stock Exchange ve diğer kültürel, tarihi ve mimari açıdan ilginç binalar okula yakındır. Triomphe ya da Notre Dame ve gezmek istediğiniz her yere toplu taşıma vasıtalarıyla ulaşım kolaydır .Okulda, tam donanımlı sınıflar, Resepsiyon, öğrenci  Salonu, Kütüphane, Kafeterya İnternet erişimigibi olanaklar bulunmaktadır. 


Sosyal İmkanlar

Şehir turları, müze ve tiyatro gezileri ve film geceleri, sergi gezileri, kareoke akşamları,hoş geldin Partisi  gibi faaliyetler yapılmaktadır. Ayrıca öğenciler, Louvre Müzesi, Centre Georges Pompideu, Musee d’Orsay, Notre Dame Katedrali, Eiffel Kulesi ve Sainte Sape gibi yerleri gezebilirler.


Konaklama

Sprachsffe-Paris kendisini seçen öğrencilerine, Kurs süresince; Aile yanı konaklaması, standart daire, öğrenci evleri, hotel  ve otel gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Sprachcaffe Langauges Plus Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita