Shafston College

Avustralya / Gold Coast / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Shafston College, 1996 yılından bu yana  Brisbane ve Gold Coast'ta dil eğitimi faaliyetlerine devam eden köklü dil okulları arasındadır. Genel ve mesleki İngilizce alanındaki eğitimleri ile 120.000’den fazla öğrenciye ev sahipliği yapmış olup , 2013 ve 2014 yıllarında Avustralya'da 1 numaralı İngiliz okulu olan Ryugaku Dergisi tarafından da  sayısız ödüle layık görülmüştür.

Sunulan Programlar

General English

Cambridge Exams

IELTS

TOEIC

Pathways

Certificates

Diplomas

Advanced Diplomas

University Pathways
İmkanlar

Shafston College, Gold Coast’de  şehrin merkezinde yer almaktadır. En yakın konaklama merkezi 7 dakikalık yürüme mesafesinde olup, toplu taşıma ile kampüse ulaşım ise sadece 2 dakikalık yürüme mesafesindedir. Okulda öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik 12 adet sınıf, ücretsiz wifi, bilgisayar odaları, öğrenci mutfağı, ders çalışma odaları yer almaktadır. 


Sosyal İmkanlar

Olimpik Su Merkezi, Broadwater Parklands, Gold Coast Kütüphanesi ve restoranları kampüse kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Avustralya’nın gözde turizm destinasyonu olan şehirde; sörf, rüzgar sörfü, uçurtma sörfü ve kano gibi su sporları 70 kilometrelik sörf plajlar öğrenciler için aktivite alanını oluşturmaktadır. 


Konaklama

Konaklama ihtiyacı ise aile yanı ve öğrenci daireleri şeklinde olabilmektedir.


Shafston College Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita