Rennert Bilingual

Amerika / New York / Merkeze Uzaklık 6 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1973 yılında New York Universitesi eski üyesi Cesar Rennert tarafından kurulan Rennet Bilingual Dil okulunun amacı, isteyenlere yüksek kalitede dil eğitimi sunmak ve eğitim çoğunlukla konuşmaya’ yönelik olduğunu belirtmektedir. Newyork ve Miamide olmak üzere 2 şubesi vardır .Okulda  alınan dil eğitimleriyle New York Film Academiye gidip eğitime devam edilebilir.

Sunulan Programlar

General English

Intensive English

Business English

Vacation English

TOEFL Prep

Cambridge Exam

Academic Year and Semester

Summer Programme

Junior Programme

Executive Programs

Teacher Training

English +

TOEIC

TESOL

Volunteerİmkanlar

Rennert New York Dil Okulu Manhattan'ın merkezinde 45. Cadde'de yer almaktadır. Okul binası Soho, East Village, Lincoln Center ve Time Square gibi noktalara oldukça yakın bir mesafededir. Okul yakınında sayısız restaurant, kafe, dükkanlar bulunmaktadır. Okul binasında son teknolojide 23  modern derslikte maksimum 10 kişilik öğrenci grubuyla İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okulda ayrıca, öğrenci salonu, bilgisayar merkezi, kantin, multi medya odası, ücretsiz PC ve Wifi, Vending machines, Ücretsiz su, Otomatik yiyecek ve içecek makineleri, ücretsiz wifi, Haftada bir şarap ve peynir sunumu bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

The Museum of Modern Art, Central Park, Yankee Stadium, Müzik kulüpleri ve restaurantlara geziler; Outdoor spor aktiviteleri ve daha fazlasıyla okul faaliyetlerine katılabilirsiniz.


Konaklama

Rennert New York öğrencilerine kurs süresince, aile yanı  konaklaması, öğrenci evleri konaklaması, stüdyo daireler gibi konaklama imkanları sunmaktadır.


Rennert Bilingual Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita