Poly Language Institute

Amerika / Los Angeles / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
18 24 Hafta ingilizce Aile Yanı /
Yaş Aralığı 18
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı /

1970 yılında Pasadena şehrinde ilk şubesini açan okulu,  Los Angeles, Pasadena ve Irvine olmak üzere 3 şubede İngilizce dil eğitimi vermektedir. Okul anlaşmalı olarak çalıştığı üniversite  ve kolejlere de öğrenci yerleştirmektedir. Konuşma-dinleme, yazma-okuma, düzgün telaffuz, dil bilgisi gibi dersler alabileceğiniz ESL kursları, TOEFL, IELTS vs gibi dil hazırlık kursları, yoğun İngilizce, yarı yoğun İngilizce ve English plus kurs alternatiflerinden birine katılabilirsiniz.

Sunulan Programlar
Yoğun Plus İngilizce Programı
Yoğun İngilizce Programı
Yarı Yoğun İngilizce Programı
Akademik İngilizce Programı
Genel İngilizce Programı
Dinleme ve Konuşma Kursları (Seçmeli)
Okuma ve Yazma Kursları (Seçmeli)
Dil Bilgisi Kursları (Seçmeli)
TOEFL Sınavına Hazırlık Kursları


İmkanlar

Poly Los Angeles Dil Okulu, şehrin merkezinde Wilshire Bulvarı üzerinde yer alan Museum Square binasında yer almaktadır.Okul, Hancock Park, kafeterya, restoran ve mağazalarla çevrelenmiştir. Downtown Los Angeles, Beverly Hills, Westwood and Hollywood'a birkaç dakika uzaklıktadır. l Santa Monica ve Venice plajlarına kısa mesafededir. Tam donanımlı dersliklerde 12 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okulda; bilgisayar odası, öğrenci salonu, internet gibi olanaklar bulunmaktadır. Ulaşım toplu taşıma araçlarıyla kolaydır.


Sosyal İmkanlar

Öğrenciler;Universal Studios, Disney, Hollywood gibi eğlence merkezlerini gezebilir. Getty Museum, Hollywood Bowl gibi kültür merkezlerini ziyaret edebilir, Dodgers ve Lakers e katılabilir, Monica ve Venice plajlarında denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.


Konaklama

Poly Los Angeles kendisini seçen öğrencilere kurs süresince, aile yanı konaklama ve apart daire konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Poly Language Institute Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita