Oxford International Schools

İngiltere / Brighton / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

Oxford International Schools, 1999 yılından beri öğrencilerinin ihtiyacı olan dil becerisini en üst seviyeye taşıyarak, samimi personel ve öğrenci topluluğuyla gönülleri kazanmaktadır.Oxford International Schools, 1999 yılından beri öğrencilerinin ihtiyacı olan dil becerisini en üst seviyeye taşıyarak, samimi personel ve öğrenci topluluğuyla gönülleri kazanmaktadır.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce Kursları

Sınav Hazırlık Kursları : Cambridge (FCE, CAE), IELTS

Profesyoneller için İngilizce : One-to-Oneİmkanlar

Şehir merkezinde 5 katlı bir hükümet binasında çalışmalarına devam eden okulda öğrencilerinin en iyi şekilde hizmet alabilmeleri üzere tam donanımlı sınıflar, bilgisayar ve internet odası, dinlenme odası, mutfak ve kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. 


Sosyal İmkanlar

Öğrencilerinin sosyalleşerekte bir şeyle kazanmasını isteyen okul, bowling ve pub geceleri, çeşitli geziler ve aktiviteler düzenlemektedir. Bunun dışında öğrenciler okulun yakınlarında boş zamanlarını geçirebilecekleri bir çok kafe, restorant, pub ve mağaza bulabilmektedir.


Konaklama

Okul kendisini tercih eden öğrencilerini, özenle seçtikleri ailelerin yanlarına, apartlara ya da yurtlara yerleştirmektedir.


Oxford International Schools Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita