Oxford International

İngiltere / Londra / Merkeze Uzaklık 11 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

ISIS Schools 1 Ocak 2016 tarihi itibariyle UIC English adıyla eğitim veren okul 1 Eylül 2016 tarihi itibariyle Oxford International English Schools olarak değiştirilmiştir. Oxford International English Schools 1991 yılında David Brown ve Robert Darell tarafından kurulmuş ve İngiltere, Kanada ve Amerika'da eğitim vermeye başlamıştır. Geniş bir yelpazede program sunmakta olup her yaşa ve her seviyeye uygun programı bulunmaktadır. Konuksever, içten ve profesyonel öğretmenler eğitimi en verimli şekilde sunabilmek için öğrencilere kurs süresi boyunca rehberlik etmektedirler.İmkanlar

Oxford International, Londra 2. bölgede bulunan Greenwich’de konumlanmıştır. Londra şehir merkezine tren ya da metro ile 20 dakikada ulaşılabilir mesafede kurulmuştur, üniversiteler, müzeler, sanat galerileri, tarihi binalar, nehir, bar ve kulüpler, alışveriş merkezleri, kafeler okula yakın bir konumdadır. Otobüs ve tren istasyonu kısa bir yürüme mesafesindedir. Tam karşısında bir sinema salonu bulunmaktadır. Okulu binasında modern 16 sınıf ta 12 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir.Okul ayrıca,  iki bilgisayar laboratuvarı, internet erişimi, ders çalışma merkezi ve dinlenme salonu, interaktif beyaz tahtalar, 2 öğrenci salonu, kütüphane, bireysel erişim merkezi olanaklarını sunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Şehirde müzeler, sanat galerileri, tiyatro ve sinemalar, eski botanik bahçeler, tarihi üniversite binaları ziyaretleri, barbekü partileri, şehir turu, okullar arası yarışmalar, futbol, partiler, hafta sonları Londra, Bath, Brighton ve Cambridge gibi şehirlere günü birlik geziler yapılır. Ayrıca Amsterdam, Paris ve İskoçya’ya da hafta sonları geziler düzenlenmektedir.


Konaklama

Oxford International, kendisini seçen öğrencilerine, aile yanında konaklama, öğrenci yurdunda konaklama ya da öğrenci evinde konaklama gibi seçenekler sunmaktadır.


Oxford International Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita