OISE Language Coaching

İngiltere / Oxford / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
17+ Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 17+
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

OISE Language Coaching Oxford, 1973 yılında kurulmuş olup amaçları öğrencilerinin ihtiyaç duydukları İngilizce becerisine kolaylıkla ulaşarak kariyerlerinde ilerlemeleri ve işlerinde profesyonel olmalarıdır. Her bireyin ihtiyacına göre planladıkları kursları ve verdikleri kaliteli eğitim ile öğrencilerini daima memnun etmişlerdir.


Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Akademik İngilizce

Sınav Hazırlık Kursları : IELTS, TOEFL, TOEIC, BULATS, TOLES, GMAT, Cambridge

Öğretici Programlar

Özel Kurslarİmkanlar

Şehrin merkezinde bulunan okul hemen British Müzesi’nin yanındadır. Bünyelerinde maksimum 8 kişilik sınıflar, modern ve konforlu mobilyalar, ücretsiz internet erişimi, eğitim merkezleri ve daha fazlası bulunmaktadır. Dersler birebir ve 4 ile 8 kişilik grup sınıfları olacak şekilde işlenmektedir. Haftada 31 saatlik yoğun bir programı vardır.


Sosyal İmkanlar

Kültürel programların öğrencilerinin İngilizceyi deneyimlemeleri ve İngiliz kültürünü öğrenme fırsatı yakalanmaları için fırsat bilen okul her hafta çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. İkindi çayı, punting, yürüyüş turları, üze ve kolej ziyaretleri, tiyatro ve sinema gezileri, konserler, haftasonu gezileri gibi yaz kış eğlence programları bunlardan bazılarıdır. 


Konaklama

Okul öğrencilerine Oxford Üniversite’sinin tarihi kolejleri, otel ya da misafirhane, daire ya da aile evlerinde konaklama imkanı sunmaktadır. 


OISE Language Coaching Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita