OISE Language Coaching

İngiltere / Londra / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Dili Konaklama
18+ ingilizce Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 18+
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

1973 yılında ana merkez Amerika Boston olarak kurulan okulun, şu anda Londra, Oxford, Cambridge, Bristol, Paris, Madrid, Boston, Montreal ve Heidelberg'de merkezleri bulunmaktadır. OISE'nin misyonu, öğrencilere gelecekteki yaşamında ilham verici ve zorlukların üstesinden gelebilecekleri sonuç odaklı dil eğitimi vermektir.


Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Akademik İngilizce

IELTS sınav hazırlık kursları 

The Tutorial Programme

The Quatorial Programmeİmkanlar

OISE; 1998 yılında Londra, şehir merkezinde, British Müzesinin hemen bitişiğinde tarihi bir binada yer almaktadır. Okul daha çok dil koçluğu yapmaktadır. Hedef kitlesi gençler ve profesyonellerdir. OISE Londra dil okulunda sınıflar farklı öğretim etkinliklerine uygun olarak düzenlenmiştir. Mağazalara, kafelere, restoranlara, toplu taşıma araçlarına ve şehirdeki diğer olanaklara oldukça yakındır. Okulda tam donanımlı sınıflarda, 8 kişilik gruplar halinde, profosyonel öğretmenler tarafından İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, görsel ve işitsel eğitim materyallerinin bulunduğu kütüphane ve internet erişimli bilgisayar laboratuvarı bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Tarihi, kültürel ve turistik yerlere geziler, müze ziyaretleri, salsa dansları ve şehir dışı geziler, hoş geldin partisi, Westminster Abbey’e gezi, Stonehenge, Bath, Cambridge ve Isle of Wight’e geziler, National Gallery ve Bank of England Museum ziyareti gibi faaliyetlere katılabilirsiniz.


Konaklama

Okul kendisini seçen öğrencilerine kurs süresince aile yanı konaklama, yurt konaklaması gibi alternatifler sunmaktadır.


OISE Language Coaching Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita