OISE Language Coaching

Amerika / Boston / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Konaklama
16 24 Hafta Aile Yanı /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Konaklama Aile Yanı /

1973 yılında ana merkez Amerika Boston olarak kurulan okulun, şu anda Londra, Oxford, Cambridge, Bristol, Paris, Madrid, Boston, Montreal ve Heidelberg'de merkezleri bulunmaktadır. OISE'nin misyonu, öğrencilere gelecekteki yaşamında ilham verici ve zorlukların üstesinden gelebilecekleri sonuç odaklı dil eğitimi vermektir. 

Sunulan Programlar

General English

Business English

TOEFL Prep

IELTS Prep

Cambridge Exam

Executive Programsİmkanlar

OISE Language, Amerika ‘da ki ana merkezi olan Boston ‘da yer almaktadır. Boston 'ın ünlü alışveriş caddelerinden olan Newbury St. ve butik ve tasarımcı mağazaları okul binasına çok yakındır. Okulda son teknolojiyle donatılmış 17 derslikde eğitim verilmektedir. Dersler birebir, 4 kişilik sınıflar ve 8 kişilik sınıflar olarak üç kategoride toplanmıştır. Okul binasında, 17 derslik, bir konferans salonu, bilgisayar laboratuvarı ve öğrenci salonunu, wifi gibi olanaklar sunulmaktadır. Toplu taşıma araçlarına yakınlığı nedeniyle ulaşım kolaydır.


Sosyal İmkanlar

OISE Language Boston öğrencilere çeşitli aktiviteler sunmaktadır. Tiyatro, Oxford Üniversitesi profesörlerinden konferanslar, Klasik müzik resitalleri, Oxford ve Üniversite turu, Barlara, sinemaya, oyun ve film gecelerine gitme, Blenheim Palace, Bath ve Londra’ya günübirlik geziler, Thames’de bot gezileri, Golf, Charles Nehri'nde rehberli tekne turu, yelken ve kayak organizasyonları bunlardan bazılarıdır.


Konaklama

OISE Language Boston öğrencilere,aile yanında konaklama,Yaz için Brasenose College – OISE Oxford’un yurtlarında konaklama seçenekleri   sunmaktadır.


OISE Language Coaching Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita