New College Group

İngiltere / Manchester / Merkeze Uzaklık 1 Km

Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

New College Group, kendilerini tercih eden misafirlerini daima onların istekleri doğrultusunda ağırlamakta, öğrencilerinin en iyi dil eğitimini almaları ve hedeflerine ulaşmaları adına sürekli çalışmaktadırlar. 


Sunulan Programlar

Genel İngilizce

İş İngilizcesi

Sınav Hazırlık Kursları : IELTS, TOEFL

Yoğun İngilizce

Özel İngilizce Sınıfları

Havacılık İngilizcesi

İnşaat için İngilizce

Finansman için İngilizceİmkanlar

Okul şehir merkezindeki bir çok turistik bölgeye yürüme mesafesinde olup, etrafında çok sayıda kafe ev barlar bulunmaktadır. Öğrencilerine kusursuz bir hizmet sunabilmek adına tam donanımlanmışlardır. Bünyelerinde 13 ferah sınıf, oyun odası, ücretsiz kablosuz internet, kütüphane, bilgisayar odası, interaktif yazı tahtaları ve diğer okullardan farklı olarak sadece bayan öğrencilerden oluşan 4 tane sınıfları bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Okul öğrencilerinin sosyal yaşantılarına katkıda bulunmak, İngiliz kültürünü tanıtmak ve dil eğitimlerini geliştirmelerini sağlamak adına çeşitli etkinlik ve geziler düzenlemektedir. Galeri, müze, alışveriş merkezi ve stadyum gezileri gibi şehir içi geziler, şehir dışı gezileri, futbol ve yemek etkinlikleri düzenlenirken dil gelişimlerini desteklemek üzere ücretsiz konuşma kulüpleri oluşturulur.


Konaklama

Okul öğrencilerine aile yanında konaklama ya da yurt seçeneklerini sunmaktadır.


New College Group Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita