LSI International

Kanada / Toronto / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

LSL INTERNATİONAL 1965 yılında kurulmuş, İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda ve Avustralya ‘da şubeleri bulunan İngilizce dil eğitimi veren bir dil okuludur. Fransa ve İsviçre’de de merkezleri olduğu gibi, ayrıca İspanya, İtalya, Rusya, Meksika, Panama ve Kosta Rika ortak dil okulları ile de çalışmaktadır.LSL  tecrübeli ve yeterlilik düzeyi yüksek  bir  eğitim kadrosu vardır.Tüm okulları son  teknolojiyle donatılmış moderndir.Tüm merkezleri şehr merkezine kurulmuştur.

Sunulan Programlar
Genel İngilizce Kursları,
İş İngilizcesi Kursları,
Yoğun İngilizce Kursları,
IELTS,
TOEFL,
TOEIC,
CAMBRİDGE(FCE,CAE)Hazırlık Kursları,
Akademik
İngilizce Kursları,
Profesyoneller için İngilizce Kursları: Business, Compact English, One-to-Oneİmkanlar

LSL-Toronto Kanada’nın Toronto şehrinin Roseldale'de bölgesinde konumlanmış İngilizce dil eğitimi veren dil okuludur. Okul metro istasyonuna yürüme mesafesinde bir konumda olduğundan ulaşım kolay ve rahattır.  Okulun çevresinde, restorantlar, parklar mağazalar bulunmaktadır. Ayrıca  ana eğlence ve alışveriş alanı olan Yorkville'e ise birkaç dakikalık  yürüme mesafesindedir. LSL Toronto dil okulu, açık hava avlusu ile eşsiz bir binanın ikinci ve üçüncü katlarını kaplıyor. Okul binasında, Öğrenci kullanımı için mutfak, Öğrenci kullanımı için mikrodalga fırın, Öğrenci kullanımı için buzdolabı, Otomatik içecek makinesi, Bilgisayar laboratuvarı, Kütüphane, Sınıf sonrası dil öğrenim yazılımına ücretsiz erişim, Film odası, Bekleme odası, Balkon/taraça, Öğrenci destek masası, Fotokopi makinası, Öğrenci kullanımı için yazıcı, Ücretsiz su sebili, Ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, Öğrenci salonu bulunmaktadır. Çoğu sınıfta TV, Tüm sınıflarda elektronik beyaz tahta, tüm sınıflarda klima, Tüm sınıflarda ısıtıcı, Tüm sınıflarda bol doğal ışık bulunan 16 tane derslikte eğitim vermektedir.


Sosyal İmkanlar

LSL Toronto öğrencilerine çeşitli faaliyet programları düzenlemektedir. At binme, golf, kayak, rüzgar sörfü, tenis, yelkencilik, valeybol, buz pateni, müzik, dans, Yazın piknik, kışın paten partileri düzenlemektedir. Bunun yanında 2 saat uzaklıkta olan Niagara Şelalesine geziler, şehir turları, tarihi binalara geziler v.b gibi faaliyet be aktiviteler sunmaktadır. 


Konaklama

LSL Toronto kendisini seçen öğrencilerine, Aile Yanında Konaklama,Yurt konaklaması,Öğrenci evleri konaklaması, Hotel konaklaması gibi seçenekler sunmaktadır.


LSI International Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita