LSI International

Amerika / San Francisco / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1965 yılında kurulan LSI Language Studies International, 8 ülkede 15 şehirde dil okulları ile öğrencilere hizmet vermektedir. İngiltere, Kanada, Amerika, Malta, Yeni Zelanda ve Avustralya’da İngilizce eğitim merkezlerinin yanı sıra İsviçre’de Almanca ve Fransa’da Fransızca eğitimleri alabileceğiniz merkezleri bulunmaktadır. Programlar, tonlama pratiğinden dil bilgisi ve sözcük dağarcığı geliştirmeye kadar değişiklik gösterir.  Tüm okulları modern ve son teknoloji ile donatılmıştır. Okulların tamamı bulundukları şehrin merkezinde bulunmaktadır. LSI, tecrübeli ve yeterlilik düzeyi yüksek bir eğitmen kadrosuna sahiptir.

Sunulan Programlar
 Genel İngilizce Kursları
 Sınav Hazırlık Kursları: TOEFL, SAT, GMAT, Cambridge (FCE, CAE)
 Akademik Hazırlık Kursları: Akademik İngilizce
 Profesyoneller için İngilizce Kursları: Business, One-to-One
 İş İngilizcesi


İmkanlar

LSI Berkeley Dil Okulu San Francisco şehir merkezine 22 km uzaklıkta bulunan Berkeley şehrinde konumlanmıştır. University of California kampüsüne 5 blok uzaklıktadır. Metro, otobüs duraklarına, restoran, tiyatro, kafe, sinema, Alışveriş merkezlerine yakındır. Okulda tam donanımlı 10 sınıfta İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, iki adet bilgisayar laboratuvarı, internet, , kütüphane, öğrenci odası ve çalışma odaları. mutfak bulunmaktadır. LSI Berkeley Dil Okulu aynı zamanda resmi TOEIC sınav merkezidir. Öğrenciler TOEIC sınavlarına okulda girebilirler. 


Sosyal İmkanlar

LSI Sanfrancisco öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirmek, dil bilgilerini pekiştirmek amaçlı sosyal, kültürel, sportif ve turistik bazı aktiviteler sunmaktadır.  Körfez bölgesi Golden Gate Bridge, Fisherman’s Wharf ve Alcatraz, Wine Country ve Monterey Peninsula gezileri, Öğrenci partileri ve Beyzbol maçları, çeşitli kafe ve restoranlarda yapılan tanışma programları aktivitelerden bazılarıdır.


Konaklama

LSI Sanfrancisco öğrencilerine aile yanı konaklaması ve yurt konaklaması gibi konaklama seçenekleri de sunmaktadır.


LSI International Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita