LSI International

Amerika / San Diego / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1965 yılında kurulan LSI Language Studies International, 8 ülkede 15 şehirde dil okulları ile öğrencilere hizmet vermektedir. İngiltere, Kanada, Amerika, Malta, Yeni Zelanda ve Avustralya’da İngilizce eğitim merkezlerinin yanı sıra İsviçre’de Almanca ve Fransa’da Fransızca eğitimleri alabileceğiniz merkezleri bulunmaktadır. Programlar, tonlama pratiğinden dil bilgisi ve sözcük dağarcığı geliştirmeye kadar değişiklik gösterir.  Tüm okulları modern ve son teknoloji ile donatılmıştır. Okulların tamamı bulundukları şehrin merkezinde bulunmaktadır. LSI, tecrübeli ve yeterlilik düzeyi yüksek bir eğitmen kadrosuna sahiptir.

Sunulan Programlar
General English
Intensive English
Business English
Academic English
TOEFL Prep
Cambridge Exam
Academic Year and Semester
Junior Programme
Executive Programs
University Pathway
English +
Special Group Courses
50+


İmkanlar

LSI San Diego Dil Okulu şehir merkezinin kalbindeki modern bir binada eğitim vermektedir Kafelere, restoranlara, mağazalara, San Diego Zoo, Gaslamp District ve Balboa Park’a yürüme mesafesindedir. Okul da tam donanımlı 20 derslikte azami 15 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca kütüphane, multimedya merkezi ve etüd odası, bilgisayar odası , öğrenci salonu, ücretsiz internet, kafeterya gibi olanaklar vardır. Toplu taşıma vasıtalarına yürüme mesafesindedir.


Sosyal İmkanlar

LSI Sandiago öğrencilerine bazı aktivitelerde sunmaktadır. Plaj partileri, sörf, paraşütle atlama, sala binme, yelkenli, gezisi, kar kayağı konserler, Grand Canyon, Las Vegas, Los Angeles gezileri bunlardan bazılarıdır.


Konaklama

LSI Sandiago kendilerini seçen öğrencilerine, aile yanı konaklaması, yurt konaklaması, hotel ve isteğe bağlı otel konaklama seçenekleri sunmaktadır.


LSI International Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita